Maličkosti, které potěší každou ženu - to jsou sety buttonků - zrcátka, přívěsky na kabelku nebo klíče a brože (špendlíky). Nabízím je v sadách po dvou - můžete kombinovat a variovat, každý den být trochu jiná. 

Zrcátko dáte do kabelky, přívěsek na kabelku, klíče nebo i poutko u džín. A špendlík, ten umístíte kamkoli - na tričko, sako, kabát, na látkovou tašku či batoh, šálu nebo rukáv, kamarádka je nosí i na kapse kalhot - záleží jen na Vás.

Jsou ideální jako dárek pro  pro přítelkyni, kamarádku, kolegyni i maminku:) 

Můžete je nakoupit i jako pozornost pro svoje klientky nebo zákaznice, na objednávku Vám mohu připravit větší počet různých kombinací zrcátka, brože a přívěsku. 

K některým motivům mohu přidat i nápis nebo jméno, nabízím i magnety, clipy a přívěsky s otvírákem. Tato ztcátka jsem vyráběla na zakázku na Slovensko:)

Motivy jsou florální, květiny a větvičky - většinou barevně vyladěné do odstínů jedné barvy nebo i kontrastní barevnosti. Vycházejí z motivů svatebních tiskovin - autorských akvarelů, které nabízím:)

A další motivy ještě chystám - nachystejte se i Vy a vyjděte do ulic, do kterých už konečně smíme celé rozkvetlé do krásy:)                     Vaše Janyko