Stalo se vám někdy,že vás potkalo opravdu něco nevšedního a nečekaného?Že jste našli přítele v někom nepravděpodobném?Že jste cítili tolik vděčnosti za tento neobvyklý vztah?Mě ano!A bylo to tak krásné,opravdové a čisté,že po tom,co nás rozdělila smrt,měla jsem potřebu uchovat toto vyjimečné přátelství v obrázcích a krátkých textech.

     Vypráví příběh o nemocném nalezenci,o holubím mláděti,kterého osud přivedl ke mě.Vypráví o životě s ním i když jsou to jen zlomky skutečnosti.Přináším vám příběh tak jak se stal,jak změnil můj pohled na tento ptačí druh a jak moc jsem za něj byla ráda.Věděli jste třeba,že holubi jsou inteligentní jako čtyřleté děti?

      Vezmu vás s sebou,do vzpomínek na toho přítele z ptačí říše a tiše doufám,že se vám bude líbit,protože jsem jej tvořila s láskou k tomu opeřenci,aby po něm,po té vyjímečnosti s ním,zbyla alespoň malá,nemizící,laskavá stopa,která možná potěší i vaše duše.

                              Lenka Zpodořechu

 

      Leporelko vznikalo mezi prací a chvilemi volna pro tvorbu,se starostmi,co život přináší i s láskou,která mě doprovází.Tištěné je na kvalitní papír ofsetovým tiskem v malém nákladu,který se nejspíš nikdy nebude opakovat.Proto pokud byste "Otíka",tak se ten náš milovaný ptačí přítel jmenoval,chtěli domů,moc nečekejte.

      Přejeme počtení,které snad pohladí a udělá radost jako drobnost sobě či podobným duším.

      Všichni jsme ho milovali...slovem mé lásky: "Leni,jak jsme tak dlouho mohli žít bez holoubka"

  

     Leporelko obsahuje 12 malovaných obrázku,v originále velkých,malovaných akrylem,texty jsou přehledně i na další straně leporela.

   děkuji,pokud se stanete součástí těchto našich vzácných vzpomínek...