Milé zákaznice,

jak již víte, přelom července a srpna trávíme, prožíváme se stánkem na Prázdninách v Telči. Telčský maratón trvá celých krásných 18 dní. Během těchto dní dochází k úžasným setkáním, ať to jsou staří známí či nové tváře. Obého je dostatek.

Bohužel se neubráníme tomu, že i o něco přijdeme. To něco je "hadrové mímo", naše výrobky, které se nám denodenně rodí pod rukama. Nejprve se na látku díváme, pak se s ní pomazlíme, poté do ní střihneme, následně vymýšlíme krajky, stuhy, stažení...detaily...to jsou ty třešničky, poté šijeme, fotíme a ukazujeme Vám. Mnó a abych přešla k meritu věci. 18 dní jsou naše kousky vystaveny slunečnímu svitu (byť je oblečení chráněno odizolovací fólií, bavlněným plátnem a já ho převěšuji z bodu A do bodu B), povětrnostním vlivům, někdy i dešti, kdy ty jednotlivé kousky chráníme svým / svými těly - viď Ther? ;)

A to sluníčko nám tento rok napáchalo škody na těchto dvou kouskách. Vel. S i M mají vyšisovaná ramena, jinak jim nic není. Kousek necháváme za 499,- Kč Třeba Vám udělají radost. Nebojte, narůžovělé bílé živůtky, které na vlastní bavlnu zažily 40 minut trvající dešťovou sprchu tu prodávat nebudeme. Ty už jsou v barevně a budou se pyšnit krásně sytě růžovou. Těšte se, budou to "jen" 4 kousky.

Radostné dny.

Vaše SUN