"Hůůůůůůhůůůůůůů" hučí si sova na své větvi v setmělém lese. "Paní kolegyně", k sůvě sedící na vedlejší větví, "nějak se mi to tu na větvi hromadí, a už ty krásné věci nemám kde skladovat". "Ani myšku si už nemůžu ulovit - jedině, že bych ji slupla někde za letu - vždyť u nás se pro samé vyrábění a skladování těch všech krás už nedá ani normálně stolovat. Stůl je zavalen všelijakými tričky, taškama, a dalšíma parádama." "No joooo, paní kolegyně, musíme s kůží na trh, u mě doma je ten stav také dost neúnosný." "Můj sovák nevrhle hučí, že prý nemůže ani otočit hlavou o 360stupňů, jak je to u nás nacpáno". "No jooo, hold naše soví hnízda na to nejsou stavěná. Musíme s tím něco udělat!" "Znám jedno skvělé místo, kde by se naše výrobky mohly líbit - Zaleťme si na Fler.cz"

... tak si tak podobně to u nás mohlo vypadat. Sůvy z nudlí jsou konečně tady, aby Vás mohly potěšit "šikézními" neotřelými kousky a parádičkama. Baví nás háčkovat, baví nás šít a dělat krásné a zajímavé oděvy a oděvní doplňky. Vítejte, vítejte...

... je libo trička pro paní, dámy v nejlepších letech, či mladé slečny, s originální, neopakovatelnou aplikací sovičky, či s kapsou:

              

... nebo tríča pro Vaše ratolesti s rozličnými veselými, jinde nevídanými aplikacemi: 

         

... nebo dokonce tašky či kabelky pro holky, či pro pořádné chlapy:

               

... či něco na hlavůůůů ... hůůůůů :-) do vlasůůů, či na vlasýýý :-)

     

 

Vaše Sůvy z nudlí Vás srdečně zvou na návštěvu! Obrázky jsou klikací :-)