Tak nějak jsem se před časem na Fler zaregistrovala, nejdřív jako kupující a teprve později jako prodávající. Tak nějak jsem v roli nakupující obstála, taky nákupy všeho druhu mně vždycky šly .

Pak jsem se tak nějak rozhodla stav nakupující změnit na stav prodávající. 

Tak nějak jsem začala přidávat své výrobky a čekala a tak nějak úplně zbytečně, za rok v roli prodávající, jsem prodala jeden jediný věneček .Nevím, čím to je, kladných odpovědí mám fůru, ale bohužel jen TO SE MI LÍBÍ  prostě nestačí.

Tak nějak se mi povedlo dostat se mezi skvělé Zlatokopky. Jsou to děvčata velmi činná, šikovná , ale já jim tak nějak nestačím. Ani v rychlosti práce ( bohužel jsem značně limitována svým špatným zdravotním stavem ), ani v diskusi tady nebo na fb. Většinou tak nějak ráno pozdravím,během týdne vložím nějakou tu novinku a večer se zase rozloučím. Tak nějak mi to prostě nejde a moc mě to mrzí.

Tak nějak jsem se přihlásila i do Klubu :Vkládání novinek, ale tady jsem tvrdě narazila. Vkládám obrázek a odkaz, ale prostě nechápu, co je proklik, takže veškeré moje novinky jsou prostě tak nějak smazány.

Takže podtrženo, shrnuto, zdá se mi, že sem TAK NĚJAK NEPATŘÍM . Vrátím se do kladné role nakupující a nebudu mít noční můry, co zas dělám špatně, o prokliku se mi zdá.

Tak nějak všechny zdravím a přeji více zdaru než mám já. Vaše Jari