K dnešnímu probuzení, ale snad ještě ve spánku, v té tenké hranici, která nemá ohraničení, dostanu zprávu a vím, že je platná…..zpráv dostávám spoustu, ale oddělit jejich pravost a nepravost je někdy těžké….. stav na pomezí spaní a bdění je však pravou jistotou, že VÍŠ.   Nikdo se tam nepřevleče do masky a kabátu…… 

 Dnes jsem tam zase věděla, co slovy slýchám tak často a myslí si myslím, že rozumím….. …. když se mnou JÁ komunikuje, tak vím kdo nejsem naplno a vím kdo jsem, v této komunikaci neexistuje rozdělení na já a ne já, je jen asi uvědomování si všeho, tedy já i ne já, stavu bytí, když to chci popsat, musím použít nějaké termíny, ale v podstatě ta komunikace se sebou sama je v plném slova smyslu VÍM. 

 Z tohoto VÍM se pak rozvine pochopení, že je cosi sdělováno, uvědomění, že je cosi předáno, nelze však říci, že je tady objekt, který by to přijal, ani nějaký vysílač, který by to vysílal, asi nejlíp, jak to popsat je, že komunikace  JE ,beze slov, bez ucha, obraz bez obrazu, symbol bez symbolu……..

 Pro vysvětlení požiju ořech(vlašák…. rozlouskneš skořápku, je tam jádro, které má dvě půlky navzájem spojené, ale není tím myšlen mozek, tedy levá a pravá, je to jeden celek, kde v jedné půlce je obsažena levá i pravá a druhá půlka je bez příchuti, je něco jako PRAOBRAZ prvého JÁ. Fungují jako CELEK, nebo by to tak mělo být…... 

 Realita je však jiná, většinou funguješ jen z té části, kde je klad a zápor a s touto částí se ztotožňuješ, ta druhá prosvítá jen skulinami, podle toho, kolik skulin je se nakonec udělá díra, ze které to na tebe řve, ale i když to řve, tak to neslyšíš, protože jsi fur v bubnu ano-ne, dobře-špatně, láska-nenávist, radost-nasranost a to jak v emočních stavech, tak myšlenkových, který nakonec vždy dotečou do fyzickýho těla, který z toho dost často onemocní.

  Poslední signál pro idiota—VZBUĎ se!!! No a tak jdeš k doktorovi, kterej je na tom stejně, ne-li hůř, narve ti prášky, který to volání utlumí, nebo dokonce uspí, pokud si silnej, tak se to z té díry ozývá pořád a tobě je hůř a hůř, máš deprese, všechno tě bolí a sere celej svět, a tak jdeš k doktorovi zase a dostaneš nejlíp něco na palici, když to nestačí, tak svěrací kazajku a nebo rovnou lobotomii……

 Pak se uzdravíš — happy end, okolí tě poplácá pro tvůj znovunávrat do podle nich pravé reality….. a TY jedeš zase nanovo, furt dokola, nejlepší utlumovače jsou chlast, drogy a sex, tedy promiňte láska, jak se tomu říká, ta kopie lásky pravé…... Tak ses napravil vdal či oženil, rozmnožil a na nějakou dovolenou jel. Kariéru udělal, nacpal si kapsy pár korunama a myslel, že jsi král, a pak přišel už jen smrtonosnej bál…a ZASE dokola……..

  S tou jednou částí se mylně ztotožňuje vlastně drtivá většina lidí, myslí si, že jsou tahle část, jo jsou, ale ne jen ona. Není  na tom třeba  nic měnit a není třeba o tom diskutovat, což ale neznamená to popírat, proč taky? Většinou si tahle část hraje sama se sebou dost dobře, vede neúnavný dialogy o všem možným, dělá to tak dlouho, dokud se neutahá…pak nastane již zmiňovaná skulina a tou se ozve ta druhá půlka, PRAOBRAZ… první případ, kdy to nezachytíš je popsán výše a říká se tomu život, ale je to smrt hned od narození až po rakev…..

 Stane se, ale, že to zachytíš, to volání, který je vlastně kravál, jenže přes ten druhej kravál ho neslyšíš, protože se ale kravál plus a mínus utišil, tak jsi to zaslechl, super zachytil jsi sebe na háček, je ostrej a bolí to, zdá se…,když ale nepustíš a taháš (ze začátku musíš tahat) tak si všimneš, že tahle část je bez úsilí a všechno vychází jak má, nebo jak to chceš, ale tohle chtění není chtění té první půlky, tohle chtění je pravé, vše v této části je pravé a děje se to samo od sebe, bez úsilí, když už jsi na tom tak, pak jsi se vytáhl, vlasec přestřihl a teď je třeba v téhle části zakotvit, hodit tam kotvu, a to je to slavný hurá — přestavění světel. 

 Takže teď víš, že nejsi jen to věčný mlácení v bubnu plus a mínus, ale víš už, že i to je tvoje část a neodmítáš jí, stejně jako tělo, když má potřebu, tak jí hlavou neuděláš, na to je prdel — tohle všechno jsem a používám to pro sebe, ne pro někoho jinýho, protože jsem započal svoji lidskou evoluci, pro kterou jedinou se zde rodíme….. Zde se pak začnou otevírat tajemství, který vlastně nakonec nejsou záhada, jako to např. že vím, kdy jsem zdravej a kdy nemocnej, ne že si to jen myslím…...nebo to, že cítím lásku, ne jen potřebu tam dole a nebo nahoře, potkáš i jiný bytosti a je jedno odkud, můžeš cestovat a nepotřebuješ na to hromadu  kovovýho šrotu, můžeš tvořit, ale pravdivě, ne, že si myslíš, že tvoříš, a to víš, protože JSI v plném uvědomění PRAOBRAZU JÁ.

 Občas, se  však vrátíš do do té staré půlky plusomínusu, to je normální, kotvu ti vyrval nějakej blbec, jo jedině ty sám……Nakonec je i  kotva pryč…..

 =První fáze EVOLUCE člověka a tady teprve lze říci, že žije (pak má láska, rozmnožení, práce je spíš tvorba skutečný smysl, protože to žiješ a užiješ) NE jinak, bohužel většinou je to tak, jak bylo popsáno výše, člověk se zamotá do sítě, kterou si sám utkal tak, že zámotek nakonec uhnije zevnitř, ještě než se motýl vylíhne….

PS: nakonec nejde ani o ten strach, ten vzniká až potom, největší past je v momentě, kdy se necháš nalapat na něco, co způsobuje rozpolcenost v myšlení, vzniká jedna strana a protistrana to je pořád jen část té jedné tzv. půlky. Pak uslyšíš  názor druhýho a už jede debata, když se shoduje s tvým názorem a postojem, je to příjemný, jako staženej konečník, když ale ne tak dochází k průrvě, z průrvy se stává problém mezi dvěma a pak třema až to dovede do mas, z masy pak myšlenkovej egregor živenej oběma stranama těch co to vyvolali. Pořád dokola a podstata uniká……

  Neznamená to, že nemá mít člověk názor a postoj, ale podstatný je, odkud ty postoje a pohledy vychází, jestli z vím, a nebo si myslím.

 Evoluce lidské bytosti nespočívá v napojení na nějaký stroje a mobily, ani není smyslem zapojit nervovou soustavu daného jedince na jakýkoliv stroj, a pak o tom žvanit jako o nesmrtelnosti, tohle je chorej výplod mysli pošahaných, některých vědců, kteří bičovali svoji inteligenci, ale na kultivaci vědomí zapomněli, a proto zůstalo na úrovni primitiva. Výsledkem jsou pak chorý výplody, který se bohužel stávají realitou ve spojení s další skupinou, nenažranejch prachomilců, který jsou vědomím na úrovni primitiva taky a dost často jsou i blbí…. tahle kombinace vede jen k DEVOLUCE lidstva, jejíž důkladně promyšlenej počátek sledujeme v přímým přenosu, teda bohužel jen někdo a za mě dost málo…. 

  EVOLUCE naopak  spočívá v propojení se vším, s šutrem, zvířetem, květinou, člověkem i mimozemšťanem (věřte nebo ne, ONI jsou a je jich sakra hodně)…… Propojení je ve vědomí ( ne v prázdných kecech a falešně sladkejch úsměvech, za nimiž se většinou skrývá jen touha po zisku) to se “manifestovalo” do hmoty, aby uzrálo v uvědomění si sebe sama a právě v transformaci hmoty do stále jemnějších hustot, kdy počátek je v transformaci fyzického těla…to se děje samovolně v každé lidské bytosti, pokud se už unavila věčným žvaněním se sebou sama a hraním si na co není, viz text výše a je zralá na otázku–KDO vlastně JÁ jsem ? Pokud je tato otázka položená ze sebe sama a upřímné touhy po poznání sebe sama, pak proces evoluce započal, ale pozor, zase tahle otázka není položena z malého já,tedy z té plusmínusové půlky… Otázka pro započetí vlastní evoluce kdo skutečně jsem, vychází z pravého JÁ — PRAOBRAZU, pak to lze považovat za začátek zmiňované evoluce dotyčné persony a jaké k tomu použije nástroje, ví nejlíp ona sama, jelikož k začátku patří právě ta komunikace sama se sebou, takže je pak jasný, že nemůže existovat nikdo a nic, co by ti k propojení s PRAOBRAZEM JÁ, pomohlo víc, čí líp.

  Dnes se tu rozbujel takový zajímavý nešvar, kdy někteří, pevně zakotvení v plusmínusové půlce nemají ani základ sebekritiky, ale rozdávají rady jak co dělat a stejná kvalita blbců jim podobná to následuje, ani nepřivoněli k tomu co je PRAOBRAZ JÁ , ale manipulují (dost neobratně a průhledně a vesměs pro peníze) davem zoufalců, co si přejí, aby to za ně někdo udělal, co je paradox jako zvon, že ani neví co udělal…až na pár vyjímek je to jen podvod na podvod…..Navíc ještě haní skutečné mistry, kteří mají jediný účel pro zrození zde na ZEMI, a tím je nakopnout to stádo právě k touze po poznání…

Takže tohle je rozpis PRAOBRAZU, co jsem obdržela, ve stručnosti to bylo takto:

Cosi na půl–obě tvoje, celek….nech ji žvanit, ať se raduje i pláče, NIC nenamítej, mlč, jen TO POZORUJ, JSI,  rozvine se PRAOBRAZ JÁ naplno a navždy….platí pro všechny úrovně HUSTOTY TĚL.