V sobotu 12.3.2016 se konal již pátý Velikonoční jarmark v Ejpovicích.

Oslava byla veliká. Jarmarku se zúčastnilo 23 prodejců, bohužel dva onemocněli. Nejmladší návštěvník byl půlroční chlapeček a nejstarší byla "čiperná"babička o dvou holích, která v den jarmarku slavila 90-té narozeniny. 

Zde můžete sledovat Fler a Ruprt v akci.

            

            

         

Je to již několikátý příspěvek do blogu, kde se snažím podělit se s čtenáři o dojmy, poukázat na novinky a vložit fotky. Je ale těžké se neopakovat a zaujmout vás. V jednom článku jsem oslovila několik nakupujících, aby jarmark zhodnotili z jejich pohledu. Tentokrát jsme se ptala prodejců.

Pár vět napsala členka Ruprt Hanka Hnátová 

  

Jarmark byl plný pohody a krásných výrobků a hlavně fajn lidí, kteří rádi tvoří. Výběr zboží byl opravdu velký, přesto si myslím, že bychom v příštím mohli rozšířit sortiment o ryze velikonoční, např. pomlázky/kraslice a o kreativní dílničky.

Růžena z Prahy, zde na Fleru uživatelka ruzena373

 

Na jarmark v Ejpovicích už jezdím třetím rokem. Organizece je super, děvčata dělají propagaci, roznášejí letáčky a vypadá to, že si nakupující už cestičku na jarmark našli. V sále je využito každé prodejní místečko a vše je přehledné. Nakupující mohou přijít s celou rodinou i s kočárky. Prostě celé odpoledne má kouzelnou a příjemnou atmosféru pohody i rozmanitou nabídku rukodělných výrobků pro nové i stálé zákazníky.

Stále usměvavá Markéta Zielrová napsala.

 

Jarmark v Ejpovicích byla po dlouhé zimě zase vydařená akce. Někteří ji pojali jako milé setkání se sousedy, někteří "vyvenčili" své rodinky a v nemalé míře zákazníci přišli okouknout, čím by si mohli udělat radost, zakoupit si velikonoční dekoraci či šperk k jarnímu outfitu. Vládla tu příjemná atmosféra, zákaznice se chtěly zkrášlit a ocenily
i upravení šperku na míru či výměnu kovu za jiný, který třeba lépe snáší. Myslím, že nejenom my, prodejci, ale i oni bylispokojení, že mají nový kousek za příznivou cenu a podle jejich představ.

Jako úplný nováček pan  Nápravník  a paní Mattasová za sdružení Svoboda zvířat Plzeň(SZ)

Děkujeme spolku Ruprt za spolupráci při Velikonočním jarmarku v Ejpovicích. Moc se nám líbily krásné práce ostatních prodávajících. Jsme rádi, že jsme mohli nabídnout rukodělné výrobky našich spolupracovníků a dobrovolníků, kteří svými pracemi přispívají k zisku na potřebné věci pro kočky v depozitech pracovníků Sekce pro ochranu koček při Svobodě zvířat Plzeň. Moc děkujeme a těšíme se na další prodejní akci.

 Krásné Velikonoce všem.