Profil uživatele
ruzena373
Prodávající
Praha 6 - Břevnov
Registrace: 23.7.2011

Vítám Vás v mém obchůdku. Je na čase malinko upravit profil. Už osmiletá zkušenost se šperky mě posouvá dál k objevování zručnosti s korálky. Přízeň k vinutkám se ale nemění, protože zručné české ručičky vyrábí nad kahanem překrásné vinuté perly ze skla z celého světa. Každý kousek je originál. Sestavování šperků je pro mě radostí a ctí, protože vinutkář je tak trochu kouzelník. Šité šperky jsou dalším pokračováním ozdobit tak co nejvíce žen a slečen a získat v nich obdiv k ručním pracem a výrobkům. Ať Vám přináší radost a potěšení se více líbit a být obdivované, Vaše Růžena 

    

   

   

Radost ze šperků z bižuterními komponenty a její dlouhodobá krása závisí na Vás. Je nutno dodržet několik zásad:

·Bižuterie nepatří do sprchy, vany, do bazénu ani do moře. Chlór, sůl i vonné koupelové oleje bižuterii znehodnocují, stejně tak jako přímé slunce či solárium. Bižuterii odkládejte před spaním.

·Pot se k bižuterii chová velmi agresivně, proto svoje šperky odložte před návštěvou fitness centra.

·Nejrůznější kosmetika lak na vlasy, parfémy, deodoranty nepříznivě působí na vaši bižuterii.

·Šperky se zdobíme nakonec. Naopak po návratu domů ji odkládáme jako první.

·Velmi důležité je uložení šperků. Vhodné jsou šperkovnice nebo krabičky. Nikdy nenechávejte bižuterii ležet na umyvadle nebo někde na jedné hromadě. 

·Bižuterii lze čistit jemným suchým hadříkem, nejlépe flanel anebo lze použít i čistý měkký zubní kartáček.     

  

 

 

 

 

 

 

  

Způsob dopravy
česká pošta, doporučeně, bublinková fólie obálka
Obchodní podmínky

Rezervace:

Rezervování zboží je možné po dobu 14 dnů, poté bude rezervace zrušena. Dle vzájemné dohody je možné rezervační dobu prodloužit o dalších 14 dnů, prodávající si však vyhrazuje právo tak neučinit.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy:

Podáním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Prodejce si vyhrazuje právo objednávku odmítnout a to buď částečně anebo v celém rozsahu. Veškeré zboží, které je zde prodávajícím nabízeno, je dostupné a ihned k dispozici. Ceny nabízeného zboží jsou konečné a jsou uvedeny včetně všech souvisejících poplatků. Kupní cena se skládá z ceny nabízeného zboží a nákladů spojených s balením a dodáním zboží.

Upozornění:

Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů. Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není důvodem pro podání reklamace.

Dodací a platební podmínky:

Dodání zboží – prostřednictvím České pošty nebo je možné osobní převzetí (místo a čas dle dohody). Na dobírku není zasíláno. Dodací lhůta se počítá dle typu převzetí a typu platby. Způsob platby je bankovním převodem na účet prodávajícího nebo hotově při osobním převzetí. Zboží je odesláno bezprostředně po připsání peněz na účet prodávajícího.

Ochrana osobních údajů:

Prodávající tímto prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté kupujícím jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetím osobám a nebudou použity k marketingovým účelům.

Reklamace:

Záruka na zakoupené zboží začíná ode dne převzetí výrobku spotřebitelem a její doba je závislá na druhu zakoupeného zboží, minimálně však 12 měsíců. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se však na vady způsobené nešetrným zacházením, mechanickým poškozením nebo nesprávným užíváním. Reklamaci je možné uplatnit poštou nebo osobně. Náklady na dopravu k prodejci hradí kupující. Náklady ke kupujícímu jsou hrazeny z prostředků prodejce. V případě, že zákazník chce zboží reklamovat, musí nejprve kontaktovat prodejce a sdělit mu, že bude zboží reklamovat. Poté musí zboží řádně zabalit a zaslat na vlastní náklady na adresu prodávajícího. K reklamovanému zboží musí zákazník přiložit písemné sdělení o důvodu uplatňování reklamace a doklady o zaplacení (účtenku, paragon či fakturu).

V souladu se zákonem Občanského zákoníku (§ 1829), má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Toto právo je podmíněno nákupem jako koncový spotřebitel (tzn. nikoliv jako podnikatelský subjekt). Kupující může realizovat toto své právo osobním vrácením zboží nebo doručením zboží na vlastní náklady prostřednictvím některého z přepravců (např. Česká pošta). Zboží nemusí být vráceno v originálním obalu, avšak dodavatel má právo na úhradu nákladů spojených s novým zabalením zboží. Je možné vrátit i zboží použité, avšak dodavatel má opět právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu. Tyto náklady mohou teoreticky dosáhnout i plné ceny zboží.

V případě, že se kupující rozhodne pro odstoupení od smlouvy, je nutné splnit následující podmínky: dodat zakoupené zboží s veškerým příslušenstvím (tzn. vč. faktury či paragonu a pod.) na adresu prodejce uvedenou na faktuře či paragonu.

Zboží, které posíláte za účelem reklamace, nikdy neposílejte na dobírku.

PRÁVO NA VRÁCENÍ ZANIKÁ, BYLO-LI ZBOŽÍ UPRAVENO NEBO VYROBENO NA PŘÁNÍ KUPUJÍCÍHO.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím