Tak jsem to zkusila….

Nominace jsou při mém současném časovém vytížení to jediné, kam se stíhám dívat na výrobky ostatních. Občas musím říct, že to jsou opravdu velmi povedená dílka.

Inu včera jsem si řekla, že to konečně také musím zkusit. Vzhledem k tomu, že se nám před pár týdny narodila holčička – Adélka, vznikla tak nominace právě pro ni. Téměř dvě hodiny jsem na fleru hledala výrobky, které by lahodily tématu i mému oku. Poskládat je dohromady je někdy opravdu oříšek. Samotné krásné – mezi ostatními někdy zapadnou, nehodí se vzájemně pozadím, typem výrobku atd. Asi nepíšu nic nového, alespoň pro ty, kteří nominovat někdy zkusili. I proto kroutím nevěřícně hlavou nad tím, že poměrně dlouho dobu Topy vybírala malá skupinka lidí. Klobouk dolů.

Po této zkušenosti musím říct, že si ještě více vážím těch, kteří nominace dělají a dělají je krásně. Skoro bych řekla (napsala), že topy jsou jednou z uměleckých kategorií tady na fleru. Myslím, že po této zkušenosti už budu zas jen obdivně koukat na sladění nejen barev u krásných výrobků ... J

Všem nomi i nenominujícím pěkný den :-)

Petra Nemravka