Domů Profil prodejce Nemravka
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Louňovice, ČR
  • 183 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (222) 100%
Nadšenci: 765
Aktivita: aktivní
Prodáno: 183
Registrace: 6.2.2009
Město: Louňovice
Stát: ČR

Nemravka

/ Prodávající
Novinky
312297
7.10.2014 Něco nových náušniček z odlehčené a veeelmi barevné hmoty :-) www.fler.cz/shop/nemravka...

Koukám do svého profilu a je to skoro dva roky, kdy jsem sem nevkládala zboží. Krabice se šperky se mi pomalu plní, tak jsem se rozhodla, že je potřeba zasednout a nafocené korálky vystavit.

 

Vítejte, milí moji stálí i náhodní nahlížející,

 

Právě jste se ocitli ve virtuálním barevném obchodě jedné vesměs velmi a po většinu času mravné Nemravky (která se jí stala díky jménu svého manžela (to na vysvětlenou, aby nedošlo k mýlce Usmívající se)).

Před nějakým časem mi učarovala polymerová hmota, chcete-li Fimo.. Nejprve jsem seděla týden na youtube a stále dokola si pouštěla pro mě tehdy značně nepochopitelné postupy aneb jak během tří minut udělat z kostky „modelíny“ krásný vzor nebo šperk. Samozřejmě jsem tehdy ve vší skromnosti uznala, že to je brnkačka, nakoupila materiál, spoustu knih a začala patlat. Tak snadné, jak to vypadalo, to samozřejmě nebylo, ale Fimo mě na první očichání okouzlilo, pohltilo. Svými nekonečnými možnostmi, barevností a právě onou proměnou kusu hmoty v něco, co se líbí.

Minulo něco času a polymerová hmota naplnila i další skulinky mého života a z prvotních nesmělých dotyků se stala opravdu vášeň (až obsese, když už jste u Nemravky). Otevřela jsem obchod s materiálem, začala podnikat výlety za „světovým“ polymerem, padala na zadek před Donnou Kato, Christine Dumont, Julií Picarello a a a … zkoumala, patlala, zkoumala a patlala. Začala jsem kurzovat, což je jednou z dalších vášní. Je těžko popsatelnou nádherou, když lidé z kurzu odcházejí uvolnění, s rozsvícenýma očima a v tašce jim o sebe ťukají právě upečené korálky.

Výsledkem mého setkání s polymerem je spousta probdělých nocí, popsaný blok nápady (na realizaci bohužel často nezbývá), kniha o této čarovné hmotě a druhá se právě rodící. Výsledkem jsou i články do novin a časopisů, čímž se plní můj celoživotní sen – a to psát.

Fimo je mi radostí, úžasem z neustálého objevování, kámošem, se kterým jsem ráda sama i se svými přáteli. Našla jsem okolo sebe spoustu úžasných lidí, se kterými ráda klábosím o fimu i nefimu. Jsou jimi např. Renča a pro radost, Hanička HC Design a další (nejen) z klubu U Nemravky, na které bych nerada zapomněla. Trávím s nimi chvíle virtuální zde na Fleru i nevirtuální a zcela osobní na našich setkáních.

Vždycky říkám, že kdybych v životě měla jen tolik štěstí, kolik jsem ho dosud dostala, je ho dost na dlouhý život. Jedno velké je v podobě mého manžela, který mě v mém konání neuvěřitelně podporuje, dvě menší (fyzicky) jsou naše (po většinu času) úžasné holčičky a dalším je právě objevení Fima.

Začínám být poněkud patetická, tudíž končím a zvu Vás mezi vitríny mé virtuální galerie: Vítejte ve světě barev, ženských šperků, které mají upozorňovat a ne příliš, být originální, a přesto nositelné a vyrobené s láskou a spoustou myšlenek a energie do nich vložené.

Petra Nemravka

PS: poněkud jsem se také zbláznila do afrických recy korálků, kterými „kořením“ své šperky. Najdete je na účtu TradeBeads zde na Fleru.

Způsob dopravy
Prostřednictvím České pošty, doporučeně, baleno v bublinkové obálce nebo krabičce a ziposáčku. V případě bydliště blízkého Říčanům, Českému Brodu event. Praze 4, 9 a 10 je možné se domluvit na osobním předání. Zboží zasílám vždy v úterý a čtvrtek - ihned po připsání peněz na účet. Pro zaslání do jiné země mě prosím kontaktujte pro úpravu poštovného. PŘI SOUČASNÉM OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ Z OBCHODU Nemravka - materiál a TradeBeads JE SAMOZŘEJMOSTÍ PLATBA JEDNOHO POŠTOVNÉHO.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Nemravka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--