Profil uživatele
a pro radost
Prodávající
Praha 8
Registrace: 14.3.2010

Možná Vás napadne proč zrovna "a pro radost"?

Od jakživa mě baví tvoření všeho druhu. Když pominu mé ranné kresby, které se bohužel nedochovaly, a nedoceněné "batikované" koláže za použití všeho, co bylo v té době po ruce - jako sunarka, přesnídávka a mrkvová šťáva :o), tak jsem o pár let později pokračovala háčkováním a pletením, převážně pod taktovkou mé babičky a samozřejmě šitím a vyšíváním. Postupně jsem se propracovávala k dalším a dalším technikám, jako je drhání, šitá krajka, batika, patchwork. Každá má  své kouzlo, ale když jsem přičichla k orientálnímu tanci, který mě uchvátil - a později i k bollywoodu, tak to byl už jen krůček k šití tanečních kostýmů a výrobě šperků. Taneční kostýmy šiju na zakázku buď podle přání tanečnice nebo podle mého návrhu. Ideálně kombinací obojího :o)

Šperky vyrábím hlavně ketlované nebo šité a používám různé materiály - korálky, kamínky a polodrahokamy, dřevo a v posledni době i polymer (FIMO), kterému jsem naprosto propadla pro jeho snad nekonečné možnosti.

Spirálková souprava

Mým snem je abych se někdy ke skutečnemu Ateliéru pro radost dopracovala a aby Vám moje tvorba přínášela stejnou radost jako mně.

 

Renata

 

P.S.

Ještě musím zmínit, že inspirací pro mé logo je moje kočka, protože to chlupatý stvoření musí asistovat absolutně u všeho. Nejraději je středem všeho dění a je jedno jestli je to uprostřed korálků, rozložené látky nebo na klávesnici počítače. Když nemůže ležet na klávesnici, tak si alespoň sedne před monitor. Tim pádem ji nemohu upřít, že na všem, co vytvořím, se svým kočičím způsobem podílí a zaslouží si být "tváří" mého tvoření.

siesta

P.S. Nezapomeňte se zastavit v obchůdku U Nemravky, kde najdete spoustu pomůcek a materiálu na tvoření,co jinde neseženete. V klubu U Nemravky zas potkáte úžasné, tvořením stejně posedlé duše, které mi hodně přirostly k srdci. Hlavně Nemravka, HC DESIGN, Muraska, Manická fáze, Domácí dílna, SaffronRadkanek a samozřejmě další

 

TOPlist

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně, po domluvě lze poslat i Toptransem nebo GLS
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.