Profil uživatele
Saffron Addict
Prodávající
Bušovice
Registrace: 17.6.2010

 

VÍTEJTE V MÉM VIRTUÁLNÍM OBCHŮDKU

V Kristových letech, mnozí dostávají konečně rozum... já ho ztratila...

Addict znamená "závislák" a v mém případě to znamená  patlání se v té úžasné hmotě, které se souhrnně říká polymerová.  nyní se hodně se věnuji mikromozaikám, a své autorské technice Fimo BATIKA, která se kupodivu dočkala uznání i v zahraničí. (a kterou vyučuji)

Původně jsem chtěla být malířkou, což mi díkybohu nevyšlo,  po maturitě jsem alespoň  studovala  soukromou školu uměleckého designu - obor sochařství, zahradní  plastika, čemuž se ale v civilním životě, jak už to bývá vůbec nevěnovala a udělala kariéru v oblasti lidských zdrojů.

Nyní, po mateřské dovolené, jsem se ale rozhodla nevrátit se nazpět na štědře placenou kancelářskou židli a našla odvahu věnovat se tvorbě, (a hlavně dětem a kamenům) na plný úvazek. No jsem blázen, já vím.

V mé tvorbě se "sochařina" přeci jen trochu odráží, protože dělám hodně věcí ve 3D, a navíc zbožňuji duté a plastické objekty.  Ze všeho nejradši však průkopničím a experimentuji. Má tvorba je proto píše divoká alchymie, než systematická a přesná práce. Snažím se vytvořit neobvyklý, jedinečný a estetický styl a budoucí nositelce tím zajistit nějaký ten punc originality.  Přesto se držím trochu při zemi, dbám na to, aby všechny moje věci byly nositelné a hlavně slušivé, a hezké zepředu i zezadu, opatřené signaturou. Ráda je také brousím a leštím do leskoblesku, aby byly příjemné i na omak Mrkající

Do jaké míry se mi to daří realizovat, posoudíte jen vy!

Všechny kamínky ve špercích jsou z mého druhého, kamínkového obchůdku Saffron

Způsob dopravy
Doporučeně, poštou, obvykle v bublinkové obálce. Nejpozději do tří dnů po připsání platby na účet. Ale většinou ještě ten den ;-) Všechno zboží je hezky a stylově zabaleno.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
233500
11.2.2014 Po několika mesíční práci, je nový, zatím můj nejrozsáhlejší e-book na světě a k dispozici v obchůdku.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.