Domů Profil prodejce Saffron Addict
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Bušovice, ČR
  • 1079 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (358) 100%
Nadšenci: 944
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1079
Registrace: 17.6.2010
Město: Bušovice
Stát: ČR

Saffron Addict

/ Prodávající
Novinky
785358
6.2.2019 Nový tutoriál - Květy Džungle je právě k dispozici.

 

VÍTEJTE V MÉM VIRTUÁLNÍM OBCHŮDKU

V Kristových letech, mnozí dostávají konečně rozum... já ho ztratila...

Addict znamená "závislák" a v mém případě to znamená  patlání se v té úžasné hmotě, které se souhrnně říká polymerová.  nyní se hodně se věnuji mikromozaikám, a své autorské technice Fimo BATIKA, která se kupodivu dočkala uznání i v zahraničí. (a kterou vyučuji)

Původně jsem chtěla být malířkou, což mi díkybohu nevyšlo,  po maturitě jsem alespoň  studovala  soukromou školu uměleckého designu - obor sochařství, zahradní  plastika, čemuž se ale v civilním životě, jak už to bývá vůbec nevěnovala a udělala kariéru v oblasti lidských zdrojů.

Nyní, po mateřské dovolené, jsem se ale rozhodla nevrátit se nazpět na štědře placenou kancelářskou židli a našla odvahu věnovat se tvorbě, (a hlavně dětem a kamenům) na plný úvazek. No jsem blázen, já vím.

V mé tvorbě se "sochařina" přeci jen trochu odráží, protože dělám hodně věcí ve 3D, a navíc zbožňuji duté a plastické objekty.  Ze všeho nejradši však průkopničím a experimentuji. Má tvorba je proto píše divoká alchymie, než systematická a přesná práce. Snažím se vytvořit neobvyklý, jedinečný a estetický styl a budoucí nositelce tím zajistit nějaký ten punc originality.  Přesto se držím trochu při zemi, dbám na to, aby všechny moje věci byly nositelné a hlavně slušivé, a hezké zepředu i zezadu, opatřené signaturou. Ráda je také brousím a leštím do leskoblesku, aby byly příjemné i na omak Mrkající

Do jaké míry se mi to daří realizovat, posoudíte jen vy!

Všechny kamínky ve špercích jsou z mého druhého, kamínkového obchůdku Saffron

Způsob dopravy
Doporučeně, poštou, obvykle v bublinkové obálce. Nejpozději do tří dnů po připsání platby na účet. Ale většinou ještě ten den ;-) Všechno zboží je hezky a stylově zabaleno.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Saffron Addict

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--