Domů Profil prodejce Saffron
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 21 hodin.
  • Bušovice, ČR
  • 48111 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (6457) 100%
Nadšenci: 1855
Aktivita: aktivní
Prodáno: 48111
Registrace: 7.12.2008
Město: Bušovice
Stát: ČR
Důležitá informace: Naši slovenští zákazníci mohou provádět bezplatné platby na slovenský účet ve Fio Bance, a.s. v Eurech. A poštovné neplatí již od nákupu nad 80,- EUR.

Saffron

/ Prodávající
Novinky
759823
1.11.2018 Nový blog o vrtání. Obsahuje vše co potřebujete vědět, když si chcete nechat provrtat kámen.
Saffron - Sperkove-kameny
Jakékoliv šperkové kameny pro Vaši tvorbu
Vítejte v našem rodinném obchůdku,
již od dětských let se věnujeme  krásným  kamínkům a postupně do tohoto koníčku zapojujeme i širší rodin a už i kamarády. Protože se nám nasbírané kameny nevešly do bytu, sklepa a chaty, tak jsme si pořídili stroje a brousíme pro Vás tradičně i netradičně zpracované kamínky do šperků, léčitelství a pro radost. Při výběru drahých kamenů do tohoto obchůdku se řídíme spíše estetickým hlediskem a možnostmi využití ve špercích. Důležitá je pro nás kvalita zpracování, šikovný tvar a rozumná velikost. Když to jde brousíme a tromlujeme české minerály z vlastních sběrů, nebo sběrů kamarádů. Ze zahraničí si vybíráme vše krásné a zajímavé co potkáme, snažíme se i o vzácné a netradiční kousky. Samozřejmě některé druhy minerálů jsou v surovině nesehnatelné a tak vlastní výrobu doplňujeme o hotové vybrané kusy z celého světa. Protože máme za sebou řádně ukončené studium geologie a gemologie na Universitě Karlově, (Honza) tak se kromě všeho uvedeného snažíme také používat správné názvy kamenů a tak trochu tím i vzdělávat naše zákazníky.  A doufáme, že to, že víme co prodáváme,  a že sami vyrábíme v Čechách, oceníte.
V současné době zpracováváme kameny zejména formou ručního broušení (kabošony) nebo vyrábíme tromlované kameny (valounky). Strojů máme nepočítaně, a stále je to málo. Věnujeme se spíše specialitkám a malosériím, velkoprodukci zajišťují čínské a indické továrny, kterým se rozhodně nesnažíme konkurovat :-)
Na zakázku brousíme jen výjimečně, neboť kamení mnoho a rukou málo.  Více o výrobě kamínků naleznete na našich blozích (blogu o tamblování, blogu o vrtání a v blogu o sbírání kamenů atd).
Cena kamenů se odvíjí povětšinou od jejich hmotnosti a u kabošonů i velikostí brusu a kvality suroviny,protože je vyrábíme, nemáme většinou unifikovanou velikost.   Proto se cena  kus od kusu liší, dražší, na fotografii podobně vypadající kousky jsou prostě ve skutečnosti jen kvalitnější či těžší. U dražších drahokamů cena zásadně závisí na kvalitě suroviny.
 
K vybraným druhů kamenů a též jejich imitacím  sem tam připravujeme lidsky psané články, protože věříme, že nudné učebnice si může opatřit každý sám, a netřeba je opisovat.
Doufám, že si v naší nabídce vyberete, ať již  kamínek pro vaši vlastní tvorbu, nebo pro radost. Kamínek u nás zakoupený Vám můžeme na přání provrtat, nebo navrtat za 10-20,- Kč. Kameny zakoupené u jiných prodejců z kapacitních důvodů již nevrtáme. 
 
A pozor sháníte-li jakýkoliv speciální kámen, a nevidíte ho v obchůdku, napište nám, je dosti možné, že ho máme a jen není aktuálně nafocen.
Rezervace
Pokud si chcete nějaký kámen rezervovat, rádi vám jej zarezervujeme, rezervujeme i na poměrně dlouhou dobu až 2 měsíců, nemůžeme však garantovat, že vaši rezervaci stihneme udělat dříve než se kámen prodá, a že budeme reagovat ihned, nejsme 24 hodin denně online, občas spíme, jíme, nebo píšeme s dětmi úkoly, dokonce se občas stane, že o víkendu, nebo v noci nezapneme počítač.Velký úsměv Často se sejde více žádostí o rezervaci na jeden kámen, rezervujeme tedy jednoduše tomu, kdo napsal jako první. Berte prosím na vědomí, že přednost mají vždy objednávky. Ty jsou nejjistější. Vyhrazujeme si také právo na to rezervaci zrušit, je li kámen rezervován déle než dva měsíce. (není li toto delší období domluveno předem) 

 Přejeme Vám  zábavné nakupování a mnoho radosti při objevování světa kamenů!

Způsob dopravy
Po připsání kupní ceny na účet, bude zásilka odeslána doporučeně Českou poštou do tří dnů. Nejobvyklejší forma je bublinková obálka. Při objednávce nad 2000,- Kč, neplatíte poštovné. (Objednávky i slučujeme). pro zásilky posílané na Slovensko je poštovné zdarma od 80 Eur)
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Saffron

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--