Narozeniny slaví většina z nás, buď s rodinou nebo přáteli nebo jen s partnerem. Pro mnohé oslavence to je stresující okamžik - co a jak připravit, zvlášť jde-li o oslavu kulatin. Pak si stejně asi většina řekne, že už nikdy slavit nebude, nebo alespoň až za 10 let :).

Ale z pohledu člověka, který jde přát, to může být taky pěkné drama, zvlášť, když ho nebaví vymýšlet dárky nebo nakupovat. Vždy se najde v rodině oběť, která tedy vše zařizuje - vymyslí dar, vymyslí jak ho originálně zabalit a pak jak originálně předat. Dárkem chceme vždy oslovit obdarovaného, proto nad ním přemýšlíme, zvažujeme, co je mu blízké, co má rád... Někdo volí praktické dárky, jiný vtipné a já bych Vám chtěla nabídnout spojení praktického s vtipným. Dnes už není takový problém sehnat dárek na míru a tričko nebo placka či magnet na ledničku může být jedním z nich.

Tady malá ukázka těch, které už nosí obdarovaní oslavenci:

Grafické návrhy jsou z mé vlastní hlavy, proto prosím nenechavé: RESPEKTUJTE AUTORSTVÍ A MOU PRÁCI!

 

Pro žhavého třicátníka (potisk)

 

 

Pro neskutečného zahradníka (30 let) jménem Jirka, který nikdy nemá dost květin a nikdy neskončí s realizací své zahrady. Každý týden vymyslí novinku jako pergola, suché jezírko, suchá zídka atd. A hlavně to udělá vždy po svém. (potisk)

 

 

 

Pro novopečeného třicátníka, který je i čerstvým taťkou a má skvělou rodinu. (potisk)

 

 

zadní strana trička

 

 

Tričko pro muzikanta, který mimo jiné zájmy umí hrát na všechny základní nástroje, zvlášťe violu. Tričko si na jeho 70. narozeniny přáli jeho muzikanští přátele z klubu KTV. (malba)

 

  Nebo placku na oslavu, či památeční magnet na ledničku:

Pokud máte nápad nebo matnou představu, že byste i Vy rádi svému oslavenci dali tričko ke kulatým narozeninám a líbí se Vám mé realizace a nápady, pak mi napište. Třeba na něco příjdeme :).