Květen, celičký, bude obchůdek uzavřen. Objednávky přijímám do 19.4. Pak zase od 10. června. Děkuji za přízeň a krásné jaro přeji všem. Lenka
Profil uživatele
leny-ka
Lenka Vindyšová | prodávající
Frýdlant nad Ostravicí
Registrace: 23.10.2009

Co na srdci, to na ...sobě

...na tričku, na placce...  Najdete u mě výrobky s motivy, kterými zachycuji svou náladu, svůj postoj nebo jde o ztvárnění mých představ. Některé motivy také recykluji.

Jmenuji se Lenka a žiji ve městě pod Lysou horou, pod nejvyšší horou Moravskoslezských Beskyd. Mé první výrobky, které jsem začala v roce 2009 prodávat, byly právě s tématikou z tohoto regionu, jehož propagaci se v životě stále věnuji.

Další radost mi dělá výroba přáníček a obrázků, jiných - mimobeskydských potisků triček, odznáčků, zrcátek, šperků, malých doplňků do kabelek a do domácnosti. Bavím se výrobou také na přání, protože osobní dárky dělají všem největší radost.

Momentálně si velmi užívám mateřskou.


Vánoční jarmark

 

 

 

Přáníčka pro Vaše blízké

Darujte osobní magnet s fotkou -  dáreček, PeeFka, oznámení... Na zpracování se domluvíme. Děti, zvířecí mazlíčci...

Placky, magnety, zrcátka pro radost a zpestření

TIP: Co darovat novorozenci a jeho rodičům?

 

 POMOC V NOUZI

V mé kategorii POMOC V NOUZI najdete zařazené výrobky, z nichž výtěžek z prodeje putuje na různé projekty, které jsou organizované prodejci zde na Fler. S ostatními prodejci se sdružujeme v klubech a přispíváme z prodeje. Jako nakupující pomůžete koupí nějakého zařazeného výrobku a jako prodejce přispěním - vzdáte se částky z prodeje vybraného zboží.

Doporučuji k nahlédnutí:

* Nejpohodovější diskuze na Fleru - Diskuze spokojených zákazníků. I vy se můžete přidat.

* MÁTE DOMA MAZLÍČKA? Podívejte se na výrobky ze SVĚTA VODÍTEK. Doporučuji například vyšívané obojky na přání se jménem mazlíčka.

 

* S TÉMATIKOU Z BESKYD

K tvorbě mě přivedly místní hory Beskydy a můj velmi blízký vztah k tomuto regionu. Snažím se v životě dělat něco pro jeho propagaci, ale také pro uchování jedinečné místní krásy hor a přírody. U triček a dalších výrobků z Beskyd se Vám snažím předat i nějakou užitečnou informaci o regionu a snad Vás tak zlákám k jeho návštěvě :). Pod obecný název Beskydy se skrývají části zvané Valašsko, Javorníky, Moravsko-slezské Beskydy, Slezské / Tešínské Beskydy.

 

* TRIČKA PŘÍLEŽITOSTNÁ A NA KAŽDODENNÍ NOŠENÍ

 

- pro ŽENY A DÍVKY

- speciálně i těhotenské motivy

 

- pro PÁNY A MLADÍKY

 

- pro DĚTI A MIMINKA

 

* DÁLE NABÍZÍM

 

PLACKY - MAGNETY

ZRCÁTKA

s vlastními motivy kreslenými, malovanými a fotografickými

 

PLACKY, MAGNETY, ZRCÁTKA NA PŘÁNÍ

-  osobní dárek k narození dítěte, k výročí, fotografie sourozenců, dětí, partnerů, přátel - nejlepší kamarád/ka,  zvířecích mazlíčků, svatebčanů, netradiční přání k narozeninám, vyročí či svatbě nebo jako PeeFka, propagace Vaší firmy, klubu, zájmové sdružení, organizace, dobročinné apod.

 

PŘÁNÍČKA A DALŠÍ ZBOŽÍ Z PAPÍRU


 

Máte-li chvíli a chuť, můžete nahlédnout a prolistovat se "katalogem", třeba u šálku čaje, jako to na Fler dělávám já.

 

 

Grafické návrhy jsou z mé vlastní hlavy, proto prosím nenechavé: RESPEKTUJTE AUTORSTVÍ A MOU PRÁCI!

 

Zboží na přání:

Mohu Vám vyrobit zboží na přání, napište mi zprávu a domluvíme se, co je možné :).


- Trička s potiskem - ano, na přání lze zvolit barvu a typ trička + typ potisku (momentálně výroba pozastavena z důvodu vady na stroji)


- Malovaná trička: ano - na přání lze zvolit barvu a typ trička + motiv a barevnost motivu;


- Placky, magnety, zrcátka, klíčenky: 

-- moje motivy mohu vyrobit na všechny typy.

-- Recyklované motivy nelze vytvářet znovu a jinak.

-- Vaše vlastní obrázky / fotky samozřejmě vyrobím ráda na všechny typy.

 

Prosím vybírejte si trička ze skladových zásob.

Zboží na přání nejprve dohodneme vnitřní poštou, poté jej vystavím k objednání s rezervací na Vaše jméno.

 

Tipy

BLIŽŠÍ INFORMACE PRO NAKUPUJÍCÍ:

...najdet pod tímto odkazem - Délka zpracování - Zboží na přání - Popis technik - Péče o zboží - Reklamace

Fakturu k prodanému zboží vystavuji elektronickou, kterou si můžete dle potřeby vytisknout u své objednávky. Na vyžádání Vám ji mohu vytisknout a přiložit do balíčku. Najdete ji v sekci Můj nákup > Objednávky > konkrétní objednávka > Možnosti platby > pod odkazem: Ke zboží byla prodejcem vystavena faktura k vytištění

 

Způsob dopravy

Způsob doručení Způsob doručení: Českou poštou. Poštovné + balné za 1 ks trička - 50 Kč (doporučená zásilka); 2-10 ks triček zasílám jako cenný balík, podle kg od - 90 Kč. Cenu poštovného + balné Vám upravím před potvrzením objednávky. Zásilku cenný balík lze sledovat on-line - podací číslo zašlu. Při koupi pouze placek/magnetů zasílám také doporučeně v bublinkách, poštovné + balné se pohybuje od 32 Kč podle množství a také hodnoty balíčku.

Doručení 2. den: Po zpracování nebo u zboží ihned k dispozici mohu balíček zaslat jako Balík do ruky, cena + balné 115 Kč (do 2 kg). Zásilka má garanci dodání 2. pracovní den od podacího dne (do 16.30 hod.). Zásilky lze také sledovat online - podací číslo zašlu.

ZDARMA poštovné: 1. Při objednávce nad 1500 Kč (nevztahuje se na nákup jen čistých triček) 2. Jste-li z mého okolí, můžeme se domluvit na osobním odběru v centru města Frýdlant n. O. Napište mi prosím předem.

Dodací lhůta: Zboží dostupné ihned zasílám do 3 prac. dnů od připsání platby na účet (není-li v poznámce nahoře uvedeno jinak - krátkodobá změna). Ostatní zboží s delší dobou zpracování odesílám také do 3 dnů, ale až po zpracování. Předpokladem k odeslání je vždy připsána platba na účtu.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
794236
14.3.2019 Květen, celičký, bude obchůdek uzavřen. Objednávky přijímám do 19.4. Pak zase od 10. června. Děkuji za přízeň a krásné jaro přeji všem. Lenka
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím