Moji milí Monamy fandové, zákazníci a příznivci všeho druhu,

pokud jste v poslední době nakoukli na náš Fler profil, jistě vám neuniklo, že se nám Monamy nějak posunulo mimo zajeté koleje a z původní výroby skleniček marmelád, sirupů a dalších dobrot se nám rozrostlo o dorty, dezerty a další laskominy.

V běhu všech těch změn a v bouřlivém vývoji, kterým stále procházíme se mi těžko zachytávají okamžiky, kdy je ta správná doba vše shrnout, ale nyní jsem si jistá, že je to právě TEĎ. 

Tak tedy nový příběh Monamy je tady:

Zkouším a objevuji, nevydržím na místě a protože to není jen kladná vlastnost, ale může se stát i prokletím, kdy člověk přeskakuje z jednoho na druhé, věřím, že mě život už trošku naučil, abych s tímhle svým specifikem uměla pracovat a těžit z něj. Proto je pro mne nezbytné i Monamy stále posouvat, klást si nové cíle a výzvy a zdolávat je. To je můj motor, to je živitel mého elánu a zápalu. Zelené srdce

Krásné a zábavné na tom je, že nikdy předem nevím, co přijde. Život mi napoví. A tak se na podzim loňského roku stalo, že mi do cesty přihrál jednu jedinou zakázku na narozeninový dort, která doslova spustila lavinu a nasměrovala mé milované Monamy zase o kousek dál. A nyní po půl roce už mohu s jistotou říct, že je to ta cesta po které se bude ubírat, dokud nepřijde nějaký další impulz.

Proto právě o tomto víkendu otevíráme vedle naší výrobny sezónní  Monamy café i s víkendovým provozem, kdy k nám budete moct  zavítat celé léto od čtvrtka až po neděli, dát si výborný kafe, sklenku vína a něco dobrýho k tomu. 

Vámi oblíbené skleničky vyrábíme stále dál se stejným zápalem a ve stejné šíři sortimentu a  na Fleru jsme vám vždy k službám. Těšíme se na vaše objednávky Stydlivý úsměv

Děkuji za vaši přízeň!

Mona

             

 

                                 

         

    

 

A kdo o vás na Fleru pečuje? Stydlivý úsměv   Já Mona vlevo (nonstop v kuchyni Něco na zub) a moje sestra Rena vpravo (nonstop online Počítač)