Domů Profil prodejce Monamy
Monika Kořínková
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Srnojedy, ČR
  • 6492 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (673) 100%
Nadšenci: 1629
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6492
Registrace: 3.6.2016
Město: Srnojedy
Stát: ČR

Monamy

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
Monamy je náš rodinný projekt. Projekt o společné práci, společném trávení času způsobem, kterým vytváříme něco nového, hodnotného, projekt o zodpovědnosti a přemýšlení nad tím, co v životě potřebujeme a bez čeho se můžeme obejít.

Monamy je o lásce k dobrému a poctivému jídlu, o soběstačnosti, pěstování zeleniny a bylinek, o sběru ovoce a společném vaření.

Monamy je náš ostrov klidu ve shonu dnešní moderní doby, daleko od supermarketů, továrních linek a nekonečných šňůr kamionů naložených zbožím.

Monamy je náš relax, blízko k přírodě, lesu, loukám a polím. A taky je o předávání umu dětem, o přirozeném učení se, kdy se malý učí od velkého a ten velký od malého. A hlavně je o radosti ze života, o svobodě, kterou milujeme, o cestě, kterou každé ráno volíme a o uspokojení z dobře prožitého dne.

Monamy v nás zrálo hodně dlouho, se semínkem zasetým už někdy ve studentských letech, na dlouhý čas nezalévaným a zapleveleným dennodenními starostmi a stresem z věcí a událostí, pro které se nestojí za to trápit. A když si konečně díky našim dětem našlo svou cestu ke slunci a vyklíčilo, snažíme se ho opečovávat tak, jak jen to umíme nejlíp. A věříme, že zesílí a zmohutní, až bude mít tak silné kořeny, že ho jen tak něco ze země nevyrve, žádná vichřice mu neublíží a my budeme růst s ním.

    

V Monamy děláme věci, které nás baví, hrajeme si v kuchyni, cestujeme za zážitky i dobrým jídlem, získáváme zkušenosti, zkoumáme nová místa a chutě.

     

Rádi boříme ruce do hlíny, staráme se o rostliny, sklízíme jejich plody a vyrábíme dobré a kvalitní potraviny, které sami používáme. Práce rukama nám dává smysl a vědomí užitečnosti, vlastní výrobky pak uspokojení z toho, že se o sebe umíme postarat a dokážeme zpříjemnit život i lidem okolo sebe.

Mona & my

... a naše království ve Srnojedech u Pardubic Miluju tě!Proč používáme skleničky Weck?

Jsou krásné a je radost se na ně podívat, vzít je do ruky, potěžkat a potěšit se hezkým kouskem skla, které je poctivě silné, vydrží i kdejaký náraz a nerozbije se. Tím pádem jsou i bezpečné. Spousta našich zákazníků má malé děti a je fajn vědět, že riziko nechtěného poranění je u tohoto skla sakramentsky nízké.

Jsou re-plnitelné. A to nás baví. Nemáme rádi věci na jedno použití. Zkonzumovat a zahodit – to není náš styl. A tak nás těší, když se skleničky vrací a můžeme je opět naplnit a poslat znovu do světa.

Jsou praktické. A to je důvod, proč si je třeba necháte i vy. Můžete je využít ke skladování spousty potravin, pochutin nebo třeba i šperků, korálků a jiných cingrlátek. Ať je v nich naplněno cokoliv, vždycky vypadají lákavě a můžou se stát milou dekorací.

                             

Za jakou cenu skleničky vykupujeme?

Za 20,- Kč/1 ks (pouze Monamy skleničky, nikoliv jakékoliv Weck sklenice). Vždy pouze komplety – tj. sklenička, víčko, 2x kovový klip (vše prosíme čisté). Jen gumičky nám neposílejte – ty pokaždé měníme.

Zálohované nejsou lahvičky na sirupy a skleničky s víčkem na závit, které občas taky používáme. Ty nám prosím neposílejte.

Jak postupovat, když nám chcete Weckovky vrátit?

Buď se můžete zastavit osobně a v tašce, batohu či krabičce je donést nebo dovézt. Pokud jste z daleka, hezky je zabalte (ony vydrží hodně, ale někdy je zacházení dopravců tak nešetrné, že to nemusí přežít ve zdraví) a pošlete na naši adresu. Nezapomeňte prosím připsat jméno, adresu, kontaktní údaje (email a telefon) a číslo účtu na který chcete vrácené peníze poslat.

Každopádně za každou skleničku děkujeme……. není to jen vrácení kousku skla, ale je to jeden z řady drobných činů, který prospívá naší planetě a nám všem. A to není málo. DÍKY !

 

Save

Save

Save

Způsob dopravy
Zboží odesíláme po přijetí platby na účet, přepečlivě zabalené prostřednictvím DPD nebo Zásilkovny. Po předchozí domluvě je možnost osobního vyzvednutí ve Srnojedech u Pardubic.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Monamy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--