Domů Profil prodejce Monamy
Monika Kořínková
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Srnojedy, ČR
  • 6792 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (690) 100%
Nadšenci: 1635
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6792
Registrace: 3.6.2016
Město: Srnojedy
Stát: ČR

Monamy

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
Monamy je náš rodinný projekt. Projekt o společné práci, společném trávení času způsobem, kterým vytváříme něco nového, hodnotného, projekt o zodpovědnosti a přemýšlení nad tím, co v životě potřebujeme a bez čeho se můžeme obejít.

Monamy je o lásce k dobrému a poctivému jídlu, o soběstačnosti, pěstování zeleniny a bylinek, o sběru ovoce a společném vaření.

Monamy je náš ostrov klidu ve shonu dnešní moderní doby, daleko od supermarketů, továrních linek a nekonečných šňůr kamionů naložených zbožím.

Monamy je náš relax, blízko k přírodě, lesu, loukám a polím. A taky je o předávání umu dětem, o přirozeném učení se, kdy se malý učí od velkého a ten velký od malého. A hlavně je o radosti ze života, o svobodě, kterou milujeme, o cestě, kterou každé ráno volíme a o uspokojení z dobře prožitého dne.

Monamy v nás zrálo hodně dlouho, se semínkem zasetým už někdy ve studentských letech, na dlouhý čas nezalévaným a zapleveleným dennodenními starostmi a stresem z věcí a událostí, pro které se nestojí za to trápit. A když si konečně díky našim dětem našlo svou cestu ke slunci a vyklíčilo, snažíme se ho opečovávat tak, jak jen to umíme nejlíp. A věříme, že zesílí a zmohutní, až bude mít tak silné kořeny, že ho jen tak něco ze země nevyrve, žádná vichřice mu neublíží a my budeme růst s ním.

    

V Monamy děláme věci, které nás baví, hrajeme si v kuchyni, cestujeme za zážitky i dobrým jídlem, získáváme zkušenosti, zkoumáme nová místa a chutě.

     

Rádi boříme ruce do hlíny, staráme se o rostliny, sklízíme jejich plody a vyrábíme dobré a kvalitní potraviny, které sami používáme. Práce rukama nám dává smysl a vědomí užitečnosti, vlastní výrobky pak uspokojení z toho, že se o sebe umíme postarat a dokážeme zpříjemnit život i lidem okolo sebe.

Mona & my

... a naše království ve Srnojedech u Pardubic Miluju tě!Proč používáme skleničky Weck?

Jsou krásné a je radost se na ně podívat, vzít je do ruky, potěžkat a potěšit se hezkým kouskem skla, které je poctivě silné, vydrží i kdejaký náraz a nerozbije se. Tím pádem jsou i bezpečné. Spousta našich zákazníků má malé děti a je fajn vědět, že riziko nechtěného poranění je u tohoto skla sakramentsky nízké.

Jsou re-plnitelné. A to nás baví. Nemáme rádi věci na jedno použití. Zkonzumovat a zahodit – to není náš styl. A tak nás těší, když se skleničky vrací a můžeme je opět naplnit a poslat znovu do světa.

Jsou praktické. A to je důvod, proč si je třeba necháte i vy. Můžete je využít ke skladování spousty potravin, pochutin nebo třeba i šperků, korálků a jiných cingrlátek. Ať je v nich naplněno cokoliv, vždycky vypadají lákavě a můžou se stát milou dekorací.

                             

Za jakou cenu skleničky vykupujeme?

Za 20,- Kč/1 ks (pouze Monamy skleničky, nikoliv jakékoliv Weck sklenice). Vždy pouze komplety – tj. sklenička, víčko, 2x kovový klip (vše prosíme čisté). Jen gumičky nám neposílejte – ty pokaždé měníme.

Zálohované nejsou lahvičky na sirupy a skleničky s víčkem na závit, které občas taky používáme. Ty nám prosím neposílejte.

Jak postupovat, když nám chcete Weckovky vrátit?

Buď se můžete zastavit osobně a v tašce, batohu či krabičce je donést nebo dovézt. Pokud jste z daleka, hezky je zabalte (ony vydrží hodně, ale někdy je zacházení dopravců tak nešetrné, že to nemusí přežít ve zdraví) a pošlete na naši adresu. Nezapomeňte prosím připsat jméno, adresu, kontaktní údaje (email a telefon) a číslo účtu na který chcete vrácené peníze poslat.

Každopádně za každou skleničku děkujeme……. není to jen vrácení kousku skla, ale je to jeden z řady drobných činů, který prospívá naší planetě a nám všem. A to není málo. DÍKY !

 

Save

Save

Save

Způsob dopravy
Zboží odesíláme po přijetí platby na účet, přepečlivě zabalené prostřednictvím GLS nebo Zásilkovny (zde je omezení na maximálně 4 sirupy nebo maximálně 10 skleniček, případně mix počtu). Po předchozí domluvě je možnost osobního vyzvednutí ve Srnojedech u Pardubic.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Monamy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--