SLEVA celý srpen!! Zadejte kód GVN-HBA-I7W do objednávky,

bude vám odečteno 20% z ceny zboží.

A je to tady. Čas letí šíleně vpřed, aspoň to tak vypadá, když se otočíte zpět.
V srpnu roku 2010 jsem se zaregistrovala zde na Fleru jako prodejce. Vlastně jsem ani nevěděla, co mám očekávat - a tak mne první uskutečněné prodeje moc potěšily, a od té doby mne potěší každý další prodej i všechny dopisy s poděkováním.

Je co slavit. Jen "vydržet" někdy stojí trochu úsilí, v dobách, kdy byly poněkud sušší měsíce. Držíte si naději, že to stále má cenu. Přibývá prodejců, tedy přibývá i konkurence. A to je vpořádku. Aspoň je tu nějaký pohon k novým věcem.

Maluju na hedvábí. Začínala jsem, jako asi většina malířek, se zažehlovacími barvami na hedvábí. Postupně jsem zkusila ty napařovací, vychytala mouchy při jejich používání, a u nich už zůstala, protože jsou prostě krásnější.

Techniky jsem taky vyzkoušela mnohé. V současné době se snažím vyrábět takové věci, aby byla jaksi v souladu prodejnost (většinou ji určuje cena) a pracnost výrobku. Náročné výrobky mají náročnou cenu, a v době, kdy zrovna šátků a šál je všude v marketech plno, a poměrně levných i hezkých, vyvstává jako proirita pravost čistého hedvábí a k tomu hand made práce. 

Co u mne najdete? 

Šátky (ty nosím nejraději),

šály,

kravaty pro pány.

Sem tam i motýlky.

Materiál je většinou pongé5 či pongé6, někdy šifon či žoržet.

    

Hedvábí se vyrábí z 90% v Číně nebo v Indii, je to již veliká tradice, moruše patří do těchto krajin.

Malovala jsem i deštníky, ještě několik jich v prodeji je, ale přestala jsem je malovat. Hodně se zdražily a celková cena se pak šplhala hodně vysoko. Škoda, moc mne to bavilo.

Tak nahlédněte do obchodu, třeba Vás něco zaujme... Těším se na Vás.