Bederní pás- klid duše i zad.

 Inspirovala jsem se vlastními neduhami, což byla bolest zad a zimomřivost. A tak jsem spojila praktično a krásu a vznikly mé bederní pásy :) 

Pás je tvořen pro učelné nošení pod trikem (na holá záda), je tenký, proto jsou pod trikem vidět jen mírné obrysy tvaru pásu, také ale na triko, díky své dekorativnosti.  Hodí se při sportu i práci. Popruhy jsou pružné, takže pás vytvarují přesně na vaše záda a dobře drží.

 Hodí se také pro motorkáře, nejen do chladnějších podzimních dnů. I v létě zahřeje při chladném větru rychlé jízdy. Píši z vlastní zkušenosti  Já si koupila parádní bundu s bezva chráničema, nedošlo mi ale, že je nízká a že mi potáhne na záda. A táhne fest! Takže opravdu inspirace ze všech stran .

Je tvořen ze tří vrstev. První-vnitřní, je flízová-teplá, hřejivá vrstva, druhá-prostřední, je z pevného plátna, drzící teplo a tvar, třetí-vnější, je z jemné bavlny,okrasná záležitost :) Popruhy, zapínající se dručky (patentky), jsou z pružné tričkovinové látky. (viz foto)

 A pokud nemáte potíže se zády vy, maminky či babičky je snad ocení. U mě tedy určitě i jako dárek k vánocům

Postup práce :

A teď fotky hezké a kvalitní :) :

 

 

Mé dlouhé ticho po pěšině mě tríznilo, s pásy a dalšími věcmi ležícími na stole, jsem vymýšlela, kdo mi pomůže s fotkama. Sama foťák neovládám tak jak bych potřebovala, což je tu také častým tématem :) . Já radši poprosím někoho, kdo to umí, platím za to ale časem čekání.. Proto mě zas napadá otázka, zda-li je lepší, často vkládat zboží s méně kvalitními fotkami, či čekat na kvalitu. Tyhle fotky mě ale tak potěšily, že příště asi čekat budu znovu

Více najdete samozřejmě v mém zboží.