Domů Profil prodejce Mishelka
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Praha 5, ČR
  • 400 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (186) 100%
Nadšenci: 2182
Aktivita: aktivní
Prodáno: 400
Registrace: 27.4.2008
Město: Praha 5
Stát: ČR

Mishelka

/ Prodávající
Novinky
163122
16.7.2013 Poslední kus z mé těhotenské kolekce.....
www.fler.cz/zbozi/kabatko...

Nová kolekce Missue Mamma..................................................................

......................................................Missue ......................................................


.................................................Ladné a Lahodné ..........................................

Moji milí zlatí, nakupucíjí i prodávající, fléroví i nefléroví.  Vítám Vás v mém obchůdku.

Mojí největší zálibou a vášní je šití, kterému se věnuji od mala. Snažím se o co nejkvalitnější tvorbu, které jsem společně s mým šicím strojem schopna, a protože jsem si v roce 2009 pořídila živnostenský list, je na mé zboží dvouletá záruka s možnými opravami.

 

…Missue
Inspiraci čerpám ze všeho živého i neživého. Hledám způsob, jak mít otevřené oči a jimi vidět svět správným způsobem. Čerpat a čerpat!
Těší mě ztvárněná hravost v jednoduchosti, jak v hudbě, tak v oblečení, šperku i jídle. Z protikladů tvořit celek a harmonii.
Věřím, že jen nadšení nás dokáže posouvat dál. A samo nadšení je i tou největší odměnou…

Móda a strava je nemalou součástí jednotlivých prvků, které nás na venek i vnitřek prezentují. Ladné a lahodné prezentuje mě samotnou a vše, čím jsem byla doposud ovlivněna. Hledám harmonii, dokonalost a nevyčerpatelné nadšení. Hledám je v životě i v tvorbě.

 

 

…Ladné
Oblečení je jednou z řady věcí, dle kterých můžeme na první pohled soudit člověka. Do určité míry se z něj dá vyčíst život i postoj k životu, lidský temperament, někdy i nálada a směr jízdy. Baví mě pozorovat lidi a číst cesty z jejich bot…
Ať chceme či nechceme, vždy o nás oblečení něco vypovídá. Minimálně náš postoj k jeho využití. Přirozenou estetiku a vkus. Je tolik možností, tolik cest… Ráda je střídám, ráda se nechám unášet.
Mám ráda učelnost a jednoduchost.
Mám ráda originalitu a ztřeštěnost.

Drobné detaily v minimalismu, pohodlnost a variabilitu.
Mám ráda, když se v šatech do města a klubů žena cítí jako princezna a v oblečení do hor jako horalka. Vše má mít svůj smysl a účelnost. V košili na spaní se nám má pohádkově usínat a v mikině na běhání mít stále více energie.

Zatím se zaměřuji hlavně na dámskou módu. Pánská kolekce už mi nějakou dobu probleskuje hlavou, jen nahromadit víc času a odvahy…
Šiji vše typické – sukně, šaty, trika, košile, mikiny, bundy, doplňky – i netypické – kapucíny, bederní pásy a látkové korále. Sem tam i nějaký plstěný šperk. Zakázkovému šití se nevyhýbám. Vždy záleží jen na aktuální době, volném čase a dohodě.

 


…Lahodné
Nová zahrádka a velké možnosti plodného léta znovu obnovily a posílily moji posedlost přípravou nejrůznějších pokrmů a zavařenin.
Baví mě být u vzniku plodin od úplného začátku. Hrabat se v půdě, sázet, kypřit, zalévat a trpělivě pozorovat pomalý růst, který nakonec skončí v mé zavařovací sklenici.
Pro konzervaci poctivě přebraných plodů používám třtinový či melosový cukr, kyselinu citronovou a alkohol. Původ ovoce je vždy zaznamenán na etiketě.
Mám ráda poctivé a kvalitní věci a o ně se i snažím, v jídle zvlášť. Ráda zkouším kombinace, které nejsou typické, ale navzájem se doplňují. Proto nabízím marmelády, sirupy a likéry klasické i ozvláštněné.

 

 

Pokud se Vám něco zalíbilo v mém prodaném zboží, nebojte se mě oslovit s ušitím na míru. Někdy mám málo času nebo už nemusí být dostupný materiál, ale moc ráda se Vám pokusím vyhovět.

Více o mně si můžete přečíst v rozhovoru na Fler.cz

Děkuji Vám za přízeň, milé komentáře a za Vaši podporu !

TOPlist

Způsob dopravy
Doručení poštou, zabaleno dle druhu výrobku. Jistě tak, by se neponičilo.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Mishelka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--