Ani by mne před lety nenapadlo, že někdy budu své věci prodávat s mužem přes internet a už vůbec né, že budu vyrábět kreativní materiál pro další tvůrce. A ani jsem se nenadála a s pořízením pece na porcelán a výbavy na vinutí skla začaly vznikat první pokusy se šperkovými kameny. Po chvíli jsem zjistila, že nestíhám si z nich dělat šperky zapomocí jiné techniky, že mne více baví je vytvářet, přemyšlet o nich, vymýšlet jejich tvary, experimentovat, představovat si jaká asi barevnost pro co je ideální a tak se to stalo. Řekla jsem si , že je zkusím na fleru nabídnout, zda by se někomu nelíbili. Reakce byly skvělé a hned první nakupující.

A zanedlouho jsem viděla první šperky z nich, no ani si nedovede představit kolik krásy, barevnosti, nevšednosti na mne přes monitor zazářilo. Člověka to až zarazí, jaká dokáže být představivost druhého tvůrce. Šperkový kabošon člověku navozuje barvy přírodního kamene, tvar něčeho známého, přijemného, každý hledá podle svého srdce, intuice, představy.

Moc nás tvorba materiálu s mužem těší, ba přímo nadchla k vymýšlení nových tvarů, experimentování s glazurami a tak jsme se rozhodli Vám poděkovat za Vaše krásné realizace a virtuální přátelství a proto jsme pro Vás všechny vytvořili tuto soutěž.

Je to takové virtuální setkání, výstava, nahlédnutí do obchůdků kreativních lidí, ale je to i ohlédnutí a pro nás zase výzva k tvorbě něčeho nového, ztvárnění nálad a zhmotnění myšlenek. Kdo máte chuť, potěšte zúčastněné a dejte hlas tomu, kdo má Vaše největší sympatie! Každý tvůrce zde má vystavené maximálně 3 výrobky vytvořené s naším materiálem, některé jsou již prodané a některé se už ani nestihli na fler dostat a tak jsou jen fotkou sprostředkované.

Hraje se o 3 rovnocenné ceny, tj. o 3 poukazy na materiál zdarma, každý poukaz je v hodnotě 100,- a má platnost 6měsíců . Vyhrávají 3 výrobky s největším počtem hlasů a může se stát, že vítězné výrobky budou od stejného autora a ten si pak odnese 1-3 poukazy:) U každého výrobku je číslo, které ho zastupuje, proto stačí do komentářů napsat 3čísla nejsympatičtejších výrobků, nemusíte psát jejich názvy.

Hlasovat pro 3 nejsympatičtější výrobky můžete do 24.3. do půlnoci !

Soutěž bychom chtěli každý měsíc opakovat, když bude chuť si zahrát, může se zúčastnit každý , kdo má ve šperku zabudovaný náš kreativní materál.

Děkujeme Vám !!  A budeme se těšit příště !

Světlana & Matúš Manna

Této první soutěže se zúčastnili autoři:

-Ani- , lobelia78 , Justka , KB šperky , PaulinaR , Janine.w , Veverkal , lucank , Ululé ,

martapa , Vladstraschna ,   Wenuše , germia ,   Futetka , rybkaH , Baraca ,   Vikrorie 1982

 

 

1. Karneval -Život

2. Bílá dáma

3. All You Need Is Love
image image image

 

 

4. Vodopád 5.  Smůložer Zobík 6. Adele
image image image

 

 

7. Lasturinka 8. Modrý sklenený zamotanec 9. Na okamžik Pávem
image image image

 

 

10.  O-Blázen 11.  Košíček pro Karcoolku 12. Smůložer Korpuskule
image image image

 

 

13.  Gita 14.  Pokušitel XXL 15.  bez názvu
image image image

 

 

16.  Benátská maska I. 17. Madona - Granát, porcelán 18. Panovnice
image image image

 

 

19. Rosa.. 20. bez názvu 21. Nostalgia
image image image

 

 

22. Zvonky... 23. bez názvu 24. Benátská maska II
image image image

 

 

25. Kamej po babičce 26. Smůložer 27. Studánka..
image image image

 

 

28. Jazerá v snehu 29. Bílá kněžka - věštkyně... 30. Zvonky...purpurové
image image image