Profil uživatele
MANNAS materiál
Prodávající
Olomouc
Registrace: 28.6.2012

 

Vítejte na prezentaci originálního uměleckého atelieru

MANNAS materiál

Dne 12.1. se nám narodil syn a tak před jeho narozením a  až do dnešních dnů nás příjemně zaměstnává. Nabídku budeme postupně obnovovat:)

Vinuté květiny přemístěny do našeho obchůdku se šperky MANNAS pro lepší přehlednost (nákupem z obou obchůdků platíte jen jedno poštovné)

 Zde najdete námi ručně vyráběné komponenty pro Vaši kreativní tvorbu, jako je autorské vinuté sklo , krásné keramické, porcelánové a skleněné kabošony, korálky, obličejíky a mnoho dalšího..

Pro přehlednost vybírejte v těchto kategoriích:

☞ Volné autorské vinutky a sady

   

☞ Skleněné kabošony

    

☞Porcelánové kabošony zvířecí

    

☞Porcelánové kabošony

☞Porcelánové kabošony hlaviček

☞ Keramické kabošony

☞SADY kabošonů

    

Zde na fleru nás můžete také najít pod:

MANNAS  -kde naleznete autorské výrobky ze skla a porcelánu.


Pokud si objednáte zboží z těchto 2 obchůdků ,platíte pouze jedno poštovné :-))

Způsob dopravy
Zákazníci ze Slovenska a EU mohou nově využít platbu přes Paypal nebo Fio banku bez poplatků za zahraniční platbu. Zboží zasíláme dobře a precizně zabalené doporučeně českou poštou do cca 3dnů po přijetí platby na účet. Cena poštovného na Slovensko je 93,- do 50g váhy zásilky, 115,- do 100g, 145,- do 250g váhy zásilky a všechny tyto ceny jsou platné pro objednávky do hodnoty nákupu 800,-. Cenu poštovného Vám po objednávce upravíme dle váhy zásilky.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce Mannas materiál prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/mannas-material. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Všechny výrobky u prodejce Mannas material jsou pouze dekorativní, žádný výrobek není určen jako hračka pro děti, že žádný výrobek není určen pro styk s nápoji a potravinami, s léčivy nebo s kosmetikou, vše toto bere nakupující na vědomí.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

Zákazník má právo stornovat objednávku do 24 hodin od podání objednávky.

Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím, kupující je o tomto kroku informován elektronickou poštou na adresu, kterou zadal při nákupu.

Poznámka zákazníka v objednávce neslouží pro požadavky zákazníka na jakoukoliv změnu charakteru objednávaného zboží. Prodávající má v takovém případě právo objednávku odmítnout. Změny jsou možné pouze po předchozí individuální domluvě interní poštou.

O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

Platba bankovním převodem má být uhrazena do 10 pracovních dnů od odeslání objednávky . O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky. Při nesplnění této podmínky dojde ke stornování objednávky, kupující na to bude předem upozorněn.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího ( vnitřní poštou). Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu a to do 14 dnů od jeho převzetí.

Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 5 dnů od odstoupení od smlouvy.

Na vrácení zboží na zakázku bez udání důvodu nemá uživatel nárok. Pokud zboží nesplňuje jeho představy, je možné uplatnit reklamaci. Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle spefických požadavků zákazníka předem domluvených vnitřní poštou s prodávajícím.

4. Reklamace

Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

Platbu za zboží a poštovné zašle kupující z Čech v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio), kupující ze Slovenska pošle na účet určený pro zákazníky ze Slovenska vedený u Fio . Kupující z EU zašle peníze přes paypal účet, pokud nemá český účet.

Při transakci neplatíte žádné poplatky za mezinárodní převod. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby do 3 dnů.

Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Dodání zboží po České republice trvá obvykle 1-3 pracovní dny. Dodání zboží na Slovensko trvá přibližně 3-5 pracovních dnů.

Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Záruční doba

Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 24 měsíců.

Záruční doba na dodané zboží začíná dnem převzetí zboží zákazníkem a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.

Po vyřízení oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace.

V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje.

Byla-li reklamace zboží v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, záruka se obnovuje v plné výši.

Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží či nešetrnou a nesprávnou manupulací se zbožím.

7. Ochrana osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 19. února 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
689451
12.1.2018 Vloženy nové porcelánové knoflíčky a jiné drobnosti:)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím