Domů Profil prodejce Alethea Jewels
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Plzeň, ČR
  • 123 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (58) 100%
Nadšenci: 245
Aktivita: aktivní
Prodáno: 123
Registrace: 15.12.2010
Město: Plzeň
Stát: ČR

Alethea Jewels

/ Prodávající
Novinky
937736
13.3.2021 Postupně přibývají jarní novinky :-)

Alethea... život jako vzácný šperk

Alethea... je život v neskrytosti

Alethea... je dovolit si zářit a být sama sebou

Alethea... je tvorba v radosti a lehkosti

Alethea Jewels... jsou jedinečné šperky pro jedinečné ženy

 

Jarní inspirace ... 

 

Alethea... Alena Siváková

 

Miluji přírodu. Téměř každý den se vydávám do lesů, k rybníku, k řece... Tam, kde je vše pravdivé, ryzí a tolik živé. Miluji vůni jara, horkost léta, barvy podzimu i spočinutí zimy. Chvíle, kdy jen tak jsem, v napojení na sebe i svět kolem mne, pozoruji děti, zvířata a rostliny, mraky na obloze, plynoucí vodu, plameny ohně, tlukot svého srdce, tyhle chvíle mne navrací k sobě, k hlubokému vnitřnímu klidu a tiché radosti.

A právě tyto esence vnáším i do své tvorby, hravost, lehkost, plynutí, radost, život, napojení na svůj zdroj a nevyčerpatelnou inspiraci přírodou kolem nás.

Alethea znamená pravda jakožto neskrytost. Tohle slovo se mnou rezonuje a provází mne už od dob mých studií na vysoké škole, kdy jsem se s oblibou nořila do filosofických knih. Tomu už tak dávno není, mé myšlenky se v mnohém zjednodušily a četba dlouhých sofistikovaných textů mne dnes už příliš nebaví. Alethea je se mnou ale stále. Ryzost, pravdivost, autenticita se pro mne stávají čím dál důležitějšími a věřím, že jsou nedílnou součástí i mé tvorby.

Dávám přednost autentické a pravdivé nedokonalosti před stoprocentní profesionalitou. A tak si prozatím téměř vše ohledně tvorby šperků zajišťuji sama. Když vzniknou nové náušnice, sama je nafotím, vkládám na web, s láskou balím a odnáším na poštu, kterou máme kousek za rohem.

Šperky tvořím z darů přírody a díky její převeliké inspiraci. Mým nejoblíbenějším materiálem jsou kovy a kameny. Smotávám drátky z oceli, mědi nebo třeba mosazi a doplňuji je pestrobarevnými kamínky.

Mou nejmilovanější technikou se stal wire-wrapping. Je to piplačka, některý šperk vzniká nepřeberné množství hodin, zkrátka to trvá než jedna z tisíců kliček drátků je tou poslední na právě vznikajících náušnicích nebo náhrdelníku. Často od samotného nápadu, nákresu a následné realizace uplyne mnoho dní.

Časová náročnost se může zdát nevýhodou, já to tak ale nevnímám. S většinou šperků si hezky pobudu, věnuji jim svoji plnou pozornost, hýčkám si je a věřím, že tolik vnesené energie je na nich poté znát. A co vnímám jako velikou výhodu? Že si svou dílnu sbalím prakticky do batůžku a ještě si mi tam vejde svačina. Tvořit tak můžu prakticky kdekoliv. Úplně nejraději rozložím kleštičky a drátky na deku u rybníku, opřu si záda o oblíbenou borovici, poslouchám šumění větru a vody, a dám se pomalu do díla.

Vybírat můžete z vystavených šperků. Moc ráda tvořím i na míru, v naladění na konkrétní ženu, proto mne neváhejte kontaktovat, pokud máte své tajné přání či potřebujete šperk, který Vás může právě teď podpořit na Vaší cestě či v tom, co právě prožíváte. Moc ráda pro Vás ten pravý vyrobím.

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta,doporučeně, ochranné balení (polstrovaná obálka, bublinková folie, balík apod. - dle velikosti zásilky). Cena poštovného a balného 60 Kč. Zboží zasílám nejpozději do 3 pracovních dnů od přijetí platby. Zboží zasílám i na Slovensko a do zemí EU. Poštovné a balné: Slovensko: 95 Kč, ostatní země EU: 149.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Alethea Jewels

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--