Protože každým dnem očekávám narození miminka, vyřízení objednávky se může trochu zpozdit. Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
anki25
Eva Šedivá | prodávající
Tábor
Registrace: 17.1.2013

Protože každým dnem očekávám narození miminka, vyřízení objednávky se může trochu zpozdit. Děkuji za pochopení.  

Dobrý  den,

jmenuji se Eva a tvořím pod značkou An-Ki Art

Navrhuji  a šiji kabelky, tašky, různé taštičky a pouzdra, obaly na knihy, mobily. Z módy sukně, šaty, kalhoty, kabátky. Dále módní dopňky jako jsou šátky, šály, brože. Vyrábím také drobnosti pro radost: panenky, medvídky a jiné... Tvorba je celkem rozmanitá, ale vše se točí kolem šití...

Pro přehlednost jsem si zařídila nový Fler profil, kam budu postupně vkládat vše co se týká módy a módních doplňků. Šátky, oblečení, brože apod...postupně přesouvám tam.

https://www.fler.cz/shop/an-ki-art

 

Pokud nakoupíte u obou Fler profilů platíte pouze jedno poštovné

 

 

Najdete u mě:

  kabelky, tašky, taštičky, pouzdra na telefony, tablety

image

image

 obaly na knížky, zápisníky, dokladovky, peněženky

image

 

 a protože mám 2 dcery, tak šiji také pro děti ♥

 přímo miluji ♥ výrobu různých panenek a postaviček ♥

imageimage

 několikrát do roka vyrážím na různé markety a trhy po celé republice 

image

 

Pokud budete mít chuť, mrkněte na obchod mojí maminky s pleteným a háčkovaným zbožím  :  

www.fler.cz/svetlik22  ...najdete tady háčkované a pletené zboží, třeba tento svetr...

 

K nahlédnutí obchod  mé sestry:

www.fler.cz/sanka73

 

Způsob dopravy
Zakoupené zboží odesílám pečlivě zabalené v bublinkové obálce nebo krabici, doporučeně českou poštou. Kabelky a větší věci posílám v krabici jako BALÍK DO RUKY. Balíčky se snažím odeslat vždy ihned druhý den po připsání platby na účet,pokud tedy není uvedená u zboží jiná dodací lhůta. Zboží si lze vyzvednout také osobně v Táboře a okolí.Záleží na předchozí domluvě.U osobního převzetí platí stejně jako u odeslání poštou platba předem(samozřejmě jen za zboží,bez poštovného)
Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí u prodejce anki25 v internetovém obchodě na adrese: www.fler.cz/anki25

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem( č.89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou nikoli spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění novel.

Kupní smlouva

Je-li kupujícím spotřebitel, návrhem k uzavření kupní smlouvy je umístění nabízeného zboží dodavatelem na stránky, kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím–spotřebitelem a přijetím objednávky dodavatelem. Toto přijetí dodavatel neprodleně potvrdí kupujícímu informativním e-mailem na zadaný e-mail, na vznik smlouvy však toto potvrzení nemá vliv. Vzniklou smlouvu (včetně dohodnuté ceny) lze měnit nebo rušit pouze na základě dohody stran nebo na základě zákonných důvodů.

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, včetně reklamačního řádu, a že s nimi souhlasí. Na tyto obchodní podmínky a reklamační řád je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit.

Reklamace

V případě, že zákazník objevil na zakoupeném zboží v průběhu záruční doby vadu, která nebyla způsobena jeho nevhodným používáním, ale vadou samotného výrobku, má v záruční době právo na reklamaci zboží. Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není u výrobku uvedeno jinak. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží. Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud byl výrobek poškozen jeho nesprávným zacházením, zejména nesprávným čištěním (součástí každého výrobku je návod na správné ošetření, čištění, případně praní dle druhů použitých materiálů) nebo nadměrným hmotnostním přetěžováním, působením živlů.

Běh lhůty pro vyřízení reklamací je pozastaven v případě, že prodávající neobdržel veškeré podklady potřebné pro vyřízení reklamace (části zboží, jiných podkladů apod.). Prodávající je povinen si vyžádat doplnění podkladů od kupujícího v nejkratší možné době. Lhůta je od tohoto data pozastavena až do dodání vyžádaných podkladů kupujícím.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část před uzavřením kupní smlouvy, na základě dohody s kupujícím, v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že Kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu a k uzavření Kupní smlouvy nedojde.

Na dárky, které jsou poskytovány zcela zdarma, nelze uplatňovat jakákoliv práva spotřebitele. Takové zboží splňuje podmínky Darovací smlouvy a veškeré normy dle platné legislativy ČR.

Informace o jednotlivých krocích vedoucích k uzavření smlouvy jsou patrné z těchto obchodních podmínek, kde je proces srozumitelně popsán.

 

Právo Spotřebitele odstoupit od smlouvy

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), má spotřebitel v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V takovém případě spotřebitel kontaktuje prodávajícího a nejlépe písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz.V  případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží.

Nebyl-li spotřebitel poučen o právu odstoupit od smlouvy v souladu s § 1820 odst.1 písm.f),může spotřebitel od smlouvy odstopit do jednoho roku a čtrnácti dnů ode dne počátku běhu lhůty ,kdy si zboží vyzvedl.Jestliže však byl spotřebitel poučen o právu odstoupit od smlouvy v této lhůtě,běží čtrnáctidenní lhůta pro odstoupení ode dne,kdy spotřebitel poučení obdržel.

Toto ustanovení zákona však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží. Spotřebitel v případě využití práva na odstoupení od smlouvy do 14 dní od převzetí plnění, musí dodavateli vydat vše, co na základě kupní smlouvy získal. Pokud to již není dobře možné (např. v mezidobí bylo Zboží zničeno nebo spotřebováno), musí spotřebitel poskytnout peněžitou náhradu jako protihodnotu toho, co již nemůže být vydáno. Pokud je vrácené Zboží poškozeno jen částečně, může prodávající uplatnit na spotřebiteli právo na náhradu škody a započíst svůj nárok na vrácenou kupní cenu. Prodávající je v takovém případě povinen vzniklou škodu prokázat. Prodávající spotřebiteli v takovém případě vrací jen takto sníženou kupní cenu.  

Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy budou mu vráceny nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal.

Možnost odstoupení od smlouvy se nevztahuje na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (zakázková výroba) Kupující nemůže odstoupit od smlouvy u zboží, které jím bylo upraveno.

Rozpor s kupní smlouvou

Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodávána věc je při převzetí kupujícím ve shodě s kupní smlouvou, zejména že je bez vad. Shodou s kupní smlouvou se dále rozumí zejména, že prodávaná věc má jakost a užitné vlastnosti smlouvou požadované, prodávajícím nebo výrobcem popisované, nebo na základě jimi prováděné reklamy očekávané, popřípadě jakost a užitné vlastnosti pro věc takového druhu obvyklé, dále že odpovídá požadavkům právních předpisů a odpovídá účelu, který prodávající pro použití věci uvádí nebo pro který se věc obvykle používá. V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou. Není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak.

Obchodní podmínky jsou dané zákonem a každý podnikatel s nimi musí zákazníka seznámit.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
845677
18.11.2019 Pouze dnes sleva - 15% na tašky, taštičky ♥
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím