Dobrý den,

čas je neúprosný. Nedávno skončilo jedno z nejkrásnějších a nejteplejších ročních období a teď naopak nastalo po několika letech období opravdové zimy. Se sněhem, mrazem, větrem a vším ostatním, co k opravdové zimě patří. Navíc máme za sebou i čas vánoční a proto moc děkuji členkám klubu, které v tomto hektickém období zasedly k šití a vytvořily opravdové skvosty.

Téma soutěže pro nás připravila vítězka minulého kola - Leela a vybrala téma k tomuto času pasující - s barevnou paletou, i když v nezvyklých barvách -,, Ledová pustina,,. 

Jak jsme se s úkolem popasovaly uvidíte na následujících fotografiích. Doufám, že si uvaříte kávu nebo čaj a v klidu domova  ukrojíte malou chvilku ze svého volného času věnujete ji právě nám a prohlédnete si soutěžní kousky tohoto kola. Budete opravdu překvapeni nádherou stvořenou šikovnýma rukama členek klubu.

Předem vám všem děkujeme {#emotions_dlg.rose2}.

 

A zde přehlídka jednotlivých kousků /řazeno podle abecedy /:

andělika:

 

Bijioux:

 

Hanka72:

 

kat-ja:

 

Myšové:

 

olena.n:

 

Pandass:

 

sona.hejnalova:

 

Krása, že???

 

Budeme rády, pokud nám v komentářích napíšete autora šperku, který Vás nejvíce zaujal. Vítězka opět vyhlásí téma pro další společné tvoření.

Hlasovat můžete do 31.1.2017  do půlnoci a každý může přidělit tři  hlasy.

 

 

Vyšíváte? Zkuste to s námi. Podmínkou členství v klubu je mít v nabídce alespoň jeden hotový výrobek zhotovený technikou korálkové výšivky

 

A zde ještě obrázek celé paletky, podle které jsme vyšívaly: