Domů Profil prodejce Bijioux
Iva Jarolínová
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Brno, ČR
  • 288 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (202) 100%
Nadšenci: 1292
Aktivita: aktivní
Prodáno: 288
Registrace: 30.1.2010
Město: Brno
Stát: ČR

Bijioux

/ Prodávající
Novinky
703331
2.3.2018 Josefská sleva: na Josefa slavím narozeniny a tak vyhlašuji slevu 15% na objednávky do 18.3. při zadání slevového kódu XDK-YIH-QV4

Vítejte na mém malém ostrůvku s originálními ručně vyráběnými šperky

Něco o mně:

Chcete-li se o mně něco málo dozvědět, doporučuji k přečtení tento rozhovor, nebo tento: více obrázkový. Případně rozhovor z MAGu: https://www.fler.cz/magazin/bijioux-geometrie-a-koralky-jsou-pro-me-neprekonatelna-kombinace-1575 

A o mém zboží:
Dávám přednost výrobě šitého a vyšívaného šperku, originálům, které jsou vyráběny pouze v jediném kusu. Složitější šperky je v podstatě nemožné udělat znovu, protože často už ani sama nevím, jak jsem je přesně vytvořila a materiál (zejména u šperků s minerály) také nakupuji víceméně pro jeden šperk. Do obchůdku nepřibývá mnoho nových výrobků, protože moje věci jsou časově náročnější na výrobu. A proto prosím číhejte, a když se Vám něco zalíbí, buďte rychlí. Pokud budete chtít vyrobit např. náušnice nebo náramek do soupravy, určitě se taky domluvíme.

Pokud se Vám zalíbí něco jednoduššího, co najdete v již prodaném zboží, ozvěte se mi. Je možné (u jednodušších věcí z průmyslově vyráběného materiálu) vyrobit něco podobného. I v tomto případě však respektuji jedinečnost již prodaného šperku tak, aby si nakupující mohl být jistý, že nepotká stejný šperk někde jinde.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud se vám nechce moc dlouho listovat, doporučuji se podívat na výrobky, které se nejvíce líbily uživatelům fleru - do kategorie výrobků:

Zboží z TOP výběru

Zboží s více než 200 srdíčky

---------------------------------------------------------------------------------------------

Jsem členkou týmu tvůrců šitých šperků Fler Beadweawing Team. Ze soutěží tohoto klubu vznikají většinou moje složitější kousky. Jsem ale dost soutěživý typ, takže i v jiných klubech ráda tvořím na vyhlášené téma. Přehlídku dosud neprodaných soutěžních výrobků najdete v kategorii Soutěžní.

A protože rodina je nejen základ státu, ale taky podpora pro tvorbu všeho druhu, vizte i tvorbu našeho rodinného klanu, na fleru najdete i výrobky mé sestry a sestřenice v obchodech:
Sonka-dr, stuchliz - obě vyrábějí všelijaké šperky a š.m.i.k. - razítka a přáníčka...

Děkuji za návštěvu a zas někdy zavítejte...

Budu se těšit

Vaše Iva

Způsob dopravy
Poštou - doporučeně v bublinkové obálce nebo jak velikost a množství zboží vyžaduje. Zboží odesílám zpravidla ihned po obdržení platby na účet.

Ušetřit na poštovném můžete, když nakoupíte najednou zboží v ceně nad 1200 Kč. Pak bude poštovné u objednávky upraveno - neplatíte poštovné.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Bijioux

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--