Profil uživatele
Bijioux
Iva Jarolínová | prodávající
Brno
Registrace: 30.1.2010

Vítejte na mém malém ostrůvku s originálními ručně vyráběnými šperky

Něco o mně:

Chcete-li se o mně něco málo dozvědět, doporučuji k přečtení tento rozhovor, nebo tento: více obrázkový. Případně rozhovor z MAGu: https://www.fler.cz/magazin/bijioux-geometrie-a-koralky-jsou-pro-me-neprekonatelna-kombinace-1575 

A o mém zboží:
Dávám přednost výrobě šitého a vyšívaného šperku, originálům, které jsou vyráběny pouze v jediném kusu. Složitější šperky je v podstatě nemožné udělat znovu, protože často už ani sama nevím, jak jsem je přesně vytvořila a materiál (zejména u šperků s minerály) také nakupuji víceméně pro jeden šperk. Do obchůdku nepřibývá mnoho nových výrobků, protože moje věci jsou časově náročnější na výrobu. A proto prosím číhejte, a když se Vám něco zalíbí, buďte rychlí. Pokud budete chtít vyrobit např. náušnice nebo náramek do soupravy, určitě se taky domluvíme.

Pokud se Vám zalíbí něco jednoduššího, co najdete v již prodaném zboží, ozvěte se mi. Je možné (u jednodušších věcí z průmyslově vyráběného materiálu) vyrobit něco podobného. I v tomto případě však respektuji jedinečnost již prodaného šperku tak, aby si nakupující mohl být jistý, že nepotká stejný šperk někde jinde.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud se vám nechce moc dlouho listovat, doporučuji se podívat na výrobky, které se nejvíce líbily uživatelům fleru - do kategorie výrobků:

Zboží z TOP výběru

Zboží s více než 200 srdíčky

---------------------------------------------------------------------------------------------

Jsem členkou týmu tvůrců šitých šperků Fler Beadweawing Team. Ze soutěží tohoto klubu vznikají většinou moje složitější kousky. Jsem ale dost soutěživý typ, takže i v jiných klubech ráda tvořím na vyhlášené téma. Přehlídku dosud neprodaných soutěžních výrobků najdete v kategorii Soutěžní.

A protože rodina je nejen základ státu, ale taky podpora pro tvorbu všeho druhu, vizte i tvorbu našeho rodinného klanu, na fleru najdete i výrobky mé sestry a sestřenice v obchodech:
Sonka-dr, stuchliz - obě vyrábějí všelijaké šperky a š.m.i.k. - razítka a přáníčka...

Děkuji za návštěvu a zas někdy zavítejte...

Budu se těšit

Vaše Iva

Způsob dopravy
Poštou - doporučeně v bublinkové obálce nebo jak velikost a množství zboží vyžaduje. Zboží odesílám zpravidla ihned po obdržení platby na účet.

Ušetřit na poštovném můžete, když nakoupíte najednou zboží v ceně nad 1200 Kč. Pak bude poštovné u objednávky upraveno - neplatíte poštovné.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Iva Jarolínová74085697 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/bijioux. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo (v případě ztráty zásilky) po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů, GDPR

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

6.2. Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
703331
2.3.2018 Josefská sleva: na Josefa slavím narozeniny a tak vyhlašuji slevu 15% na objednávky do 18.3. při zadání slevového kódu XDK-YIH-QV4
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím