Profil uživatele
andělika
Prodávající
Příbram
Registrace: 13.9.2009

Dobrý den,

vítejte v mém virtuálním obchůdku.

S výrobou šperků jsem intenzivněji začala na své poslední mateřské  dovolené, i když ruční práce mě provázejí již od raného dětství. A protože mám celkem 4 dcery, tak je zřejmé, proč převážila hlavně tvorba šperků a bižuterie. Máme rády hlavně vintage šperky, minerály, sklo vinuté a mačkané a to vše ve spojení s hedvábím, drátem, šitím, obšíváním .....

Svá dílka vyrábím s potěšením a láskou a proto jsem ráda, když přinesou radost i Vám.

Jsem členkou klubu, podporujícího tvorbu z korálkové výšivky                     Tisíc stehů a  jsem členkou týmu tvůrců šitých šperků Fler Beadweawing Team:  .

 

Sada těchto šperků byla vyrobena na přání pro televizní moderátorku, paní Michaelu Jílkovou:

 

 

Pokud současně objednáte u Malverin, budete platit jen jedno poštovné :).

 

Od prosince 2017 mám své výrobky i v kamenné prodejně. Je možné, že vámi objednaný výrobek může být prodán tam. Pokud to bude možné, vyrobím vám šperk téměř totožný. 

 

TOPlist

Způsob dopravy
Dodávám balené do bublinkové obálky. Odesílám doporučeně prostřednictvím České pošty max. do 2 dnů od připsání částky na účet.
Obchodní podmínky

Nový občanský zákoník ukládá povinnost informovat vás o podmínkách pro uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy:

1. Právo odstoupit od smlouvy Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

a) Zboží nám, po oznámení vnitřní poštou na tomto profilu, bez zbytečného odkladu zašlete zpět. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

b) Ponesete přímé náklady spojené s navrácením zboží. S vrácením platby můžeme počkat do té doby, než vrácené zboží obdržíme.

c) Zboží je nutno vzhledem k jeho povaze vrátit nepoužité, v původním stavu a balení.

3. Další ustanovení

a) Úprava výrobků, či jejich jiná barevnost je dle dostupnosti materiálů možná, avšak pouze po domluvě předcházející vaší objednávce.

b) Kovové části mohou časem působením vzduchu, agresivního potu, apod. změnit vzhled, což je u obecného kovu přirozený jev. Toto nezakládá důvod k reklamaci!

c) Základní pokyny pro údržbu :Aby vám mnou vyrobené šperky sloužily co nejdéle s nezměněnými vlastnostmi, je potřeba vyvarovat je styku s vodou, chemikáliemi (parfém, lak na vlasy, ...), nevystavovat vlhku, na noc odkládat.

d) Oprávněné reklamace budou řešeny k maximální spokojenosti zákazníka.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.1.2014

Doplnění :

"V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

platí od 1.5.2016

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
729731
18.6.2018 Od 25.6. celých 14 dnů nebudu moci přijímat objednávky .... můžete mi napsat vnitřní poštou, jakmile to bude možné, budu na zprávu reagovat ...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.