Hezký den,

většina z nás v klubu tvoří přáníčka, a tak nás nedávno napadlo zabrousit do svých tvořících začátků, pochlubit se svými prvotinami.. u některých svých výtvorů jsme se zasmály.. je opravdu sranda podívat se na svá prvotní dílka a porovnat s těmi, co tvoříme teď. Pojďte se podívat s námi.

Margotkab - obchůdek ZDE

rok 2013 ... Jsou to první, kdy jsem začala s cardmakingem, ale jinak jsem nějaké dělala kdysi v mladí, pamatuju, že s mamkou jsme dělaly z bílého papíru, kde jsme vyřízly tvar něčeho a podlepily balícím papírem. Což je vlastně technika, kterou dneska taky používám:D

Měla jsem jen obyč papíry, takže okraj je obarvený kancelářský papír a pozor, ten vnitřek je !embosovaný! lepidlem posypaným skořicí :D a pak asi 10 vrstev čehosi.

Druhé opět z obarvených papírů, cákané kartáčkem + sem si nakreslila sněhuláčka (na toho se teda pyšná doteď)

Arnika - kreativ - obchůdek ZDE

r.v. 1984: tužka + pravděpodobně tempery

cca 1987-88 linoryt:

2004 embroidery

Pepis

Velikonoce 2012

Katie_25- materiál obchůdek ZDE

rok 2012 - měla jsem jen pár barevných appírů, ruční raznice, papírové kytky a samolepící stuhy, využívala jsem různé kartičky, či odstřižky, co jsem dostala.

rok 2013 ..propadla jsem kouzlu inkoustů Distress

Helen cards obchůdek zde

Moje první prodané přání bylo "pergamano". Tato přání jsem dělala dlouho a díky nim jsem objevila svět scrapu. Další bylo už s horkým embosem.

š.m.i.k - obchůdek ZDE

rok 2011, tak tak nějak jsem se začínala zamilovávat do papíru. Koupila jsem si asi 3 malé razničky a zbytek kreslila i stříhala všechno ručně, i vlastní tvorba milovaných razítek byla ještě na úplném začátku... Brečí smíchy

ještě jedno z těch prvních, pro mě úplně první použití akvarelových pastelek a byla jsem děsně nadšená (no miluju je dodnes - ty pastelky ...a akvarelové barvy celkově)

DANAS - obchůdek ZDE

těšte se na pokračování :)