Domů Profil prodejce Arnika-kreativ
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Písek, ČR
  • 54 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (17) 100%
Nadšenci: 250
Aktivita: aktivní
Prodáno: 54
Registrace: 3.1.2016
Město: Písek
Stát: ČR

Arnika-kreativ

/ Prodávající
Novinky

Dobrý den,

jmenuji se Milada a vítám Vás ve svém obchůdku. 

Ráda vyrábím nejrůznější dárky a dekorační předměty. Postupně bych
si chtěla vyzkoušet všechny známé výtvarné techniky.
Jen nevím, kde na to vzít čas. :-)    Snad až děti odrostou....

Nejvíce mě baví decoupage - před lety jsem ubrouskama polepila kdeco :-)

Mohu vyrobit decoupage obrázek i na přání. Pokud také rádi ubrouskujete a sháníte konkrétní ubrousek, mohu projít své obrovské zásoby ubrousků a tyto Vám zaslat. Není v mých silách je všechny nafotit do obchůdku. Pokud zakoupíte ubrousky, pošlu Vám i odkaz na návod a ukázky decu výtvorů.

Leccos jsem také vyšila, ušila (i zašila), vysavila, pokreslila a pomalovala.... ale to už je dávno.

Také už od mládí toužím mít pěkné fotografie. Zachytit co nejlépe své okolí, ačkoli jsem jen amatér s automatem. I tak se někdy podaří ulovit hezké záběry, o které bych se s Vámi chtěla podělit. Najdete je na mém druhém profilu Arnika-Élancé.

Přeji příjemný pobyt a doufám, že zde každý nalezne něco, co mu vyloudí úsměv na tváři. Všem moc děkuji za komentáře a podporu.

Jsem členkou klubu Pro radostPodpora nominaceKreslíme, Malujeme s láskou...            

  

1. Úvodní ustanovení

1.1 Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup zboží u prodejce Arnika-kreativ. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami.


2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1  Potvrzení objednávky provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou, ev. e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.2  Při požadavku změny charakteru (barva, velikost, počet a pod.) objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled a může v takovém případě objednávku odmítnout. Změnu na charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.3  Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím.

2.4  O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou, ev. e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.5  Dodací doba u zboží na zakázku začíná běžet dnem připsání peněz od nakupujícího ve prospěch prodejce.

3. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1  Kupující může do 14 dnů od doručení zboží v souladu s Občanským zákoníkem bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit.

3.2  Zboží musí být vráceno nepoškozené a bez zjevných vad způsobených užíváním a to ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě.

3.3  Kupující musí před vrácením o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4  Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu. 

3.5  Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

3.6  Jedná-li se o zboží vyrobené či pozměněné podle přání zákazníka, není možné od takové smlouvy odstoupit.

3.7  Nevyzvednutí zboží, které bylo doručováno Českou poštou nebo jinou doručovací společností, se nepovažuje za řádné odstoupení od smlouvy; ani vrácení zboží do 14 dní, při takovém způsobu odstoupení od smlouvy se nevrací poštovné.


4. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, tak má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2 Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3 Ke každé objednávce je na vyžádání kupujícímu vystavena elektronická faktura s možností vytisknutí, která zároveň slouží jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky


5.1 Zboží je odesíláno Českou poštou. Převážně jako doporučený balík / dopis.

5.2  Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.3  V případě, že nedojde v úložní době k převzetí zásilky zákazníkem a zásilka bude vrácena zpět prodávajícímu, ale zákazník má o zboží nadále zájem, lze individuálně prostřednictvím vnitřní pošty dohodnout opětovné odeslání. V takovém případě se zákazník zavazuje uhradit prodávajícímu náklady na opětovnou přepravu zásilky.

5.4  V případě, že nedojde v úložní době k převzetí zásilky zákazníkem a zásilka bude vrácena zpět prodávajícímu a zákazník již o zboží zájem nemá, bude mu prodávajícím vrácena částka za zboží ponížená o poštovné.


6. Ochrana osobních údajů

6.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. 1. 2016.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Arnika-kreativ

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--