Dobrý den,

rády bychom po nějaké době připomněly, že tu jsme mezi vámi a jsme pilné jako včelky. A protože jsme šikulky, zasoutěžily jsme si tentokrát na téma ,, Sahara ,,.

Sahara je největší poušť světa. ovrch Sahary tvoří převážně kamenitá poušť (skalnatá, oblázková, štěrková nebo hlinitá), menší část zabírají pouště písečné. Na severu se rozkládají na plošinách s nadmořskou výškou do 500 m, dále na jih se podél libyjského pobřeží plošina zvedá až o 796 m a pokračuje dále jako písečná a kamenitá planina. V centrálních oblastech Sahary se nachází několik pohoří sopečného původu jejichž vrcholy přesahují tři tisíce metrů.  Vodní zdroje těchto oblastí kolem sebe soustřeďují většinu saharských oáz. / zdroj Wikipedie /

Doufám, že si i v těchto horkých letních dnech ukrojíte malou chvilku ze svého volného času a věnujete ji právě nám a prohlédnete si opravdové skvosty  tohoto kola. Budete opravdu překvapeni nádherou stvořenou šikovnýma rukama členek klubu, i když je toto kolo trošku skromnější - co se příspěvků týče :).

Předem vám všem děkujeme {#emotions_dlg.rose2}.

 

/ úvodní foto: soukromý archiv Andělika /

 

Andělika

 

-Ani-

 

CORRAL

 

Renoltka

 

Šáányy

 

Budeme rády, pokud nám v komentářích napíšete autora šperku, který Vás nejvíce zaujal. Vítězka opět vyhlásí téma pro další společné tvoření.

Hlasovat můžete do 25.7. 2015  do půlnoci a každý může přidělit tři  hlasy.

 

 

Vyšíváte? Zkuste to s námi. Podmínkou členství v klubu je alespoň jeden hotový výrobek zhotovený technikou korálkové výšivky. Pokud nemáte žádný vyšívaný výrobek ve své nabídce a přesto chcete do klubu, stačí mi napsat soukromou zprávu.