image

Dobrý den,

po nějaké době se vám opět hlásí šikulky z klubu Tisíc stehů.

 

V minulém kole jsme soutěžily na téma ,, Proměny podzimu ,,  a vítězka kola TheTerezkaD vybrala pro nás soutěžní téma nové a určitě velmi zajímavé - ,,Ke kořenům ...,,.

Jak se nám v tomto kole dařilo, vám ukážeme na fotografiích. Věřím, že ti z vás, kteří si v tomto slunečném a velmi horkém počasí v klidu uděláte osvěžující drink, zapnete počítač a malou chvilku ze svého volného času věnujete právě nám a prohlédnete si opravdové skvosty  tohoto kola, budete opravdu překvapeni nádherou stvořenou šikovnýma rukama členek klubu.

Předem vám všem děkujeme {#emotions_dlg.rose2}.

Kat-ja

image

 

Renoltka

image

 

RingaileR

image

 

Tamarchi

image

 

martinadk

image

 

Budeme rády, pokud nám v komentářích napíšete autora šperku, který Vás nejvíce zaujal. Vítězka opět vyhlásí téma pro další společné tvoření.

Hlasovat můžete do 5.8.2013 do půlnoci a každý může přidělit tři  hlasy.

 

 

Vyšíváte? Zkuste to s námi. Podmínkou členství v klubu je alespoň jeden hotový výrobek zhotovený technikou korálkové výšivky. Pokud nemáte žádný vyšívaný výrobek ve své nabídce a přesto chcete do klubu, stačí mi napsat soukromou zprávu.

 

Chcete se tuto techniku naučit? Zkuste on-line kurz korálkové výšivky u zakladatelky a zároveň našeho anděla strážného Kristiny.