Domů Profil prodejce czindesign
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 16 hodin.
  • Teplice, ČR
  • 6260 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (114) 100%
Nadšenci: 233
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6260
Registrace: 21.1.2015
Město: Teplice
Stát: ČR

czindesign

/ Prodávající
Novinky
1020693
27.8.2022 Léto končí, období barev začíná...
Vylaďte si podzimní a Halloweenské dekorace s ozdobami od nás.
Stále platí i velmi výhodný systém slev, u každého produktu můžete ušetřit až 50% peněz :-) Podrobnosti najdete v popiscích výrobků
https://www.fler.cz/shop/...

Moji milí nakupující a přihlížejíci, děkuji Vám za Vaši přízeň a zájem. 

Mít v životě radost... to je mé motto, ke kterému vzhlížím a snažím se jím řídit. A tak stále hledám nové podněty k tomu, abych ta slova naplnila a dělala radost nejen sobě, ale i druhým. Díky tomu jsem se stala součástí i naší chráněné dílničky, kde se mísí zvuky strojů a švitoření celého našeho týmu.

 

Jak už to většinou bývá, na tuhle kolej mě přivedla souhra náhod a štěstí. Při rozkoukávání jsem si oblíbila šití bytového textilu ve venkovském a provensálském stylu na mé milované stařičké Ladě a postupně se posouvala krok za krokem blíž k dokonalejší práci. 

Rok 2017 byl ale naprosto zlomový, kdy na požadavek zákazníka vzniklo první spojení bytového šití a tvorby dřevěných dekorací. Tohle téma se nám natolik zalíbilo, že jsme se rozhodli koupit první laser a tak začala i další výroba výřezů, ozdob a dekorací. Otevřeli se nám brány nekonečných možností a i po těch několika letech, kdy jsme se o trochu rozrostli, zjišťujeme, jak hluboké studny nápadů jsou ještě před námi. Těšíme se z každé novinky, která vznikne, z každého vašeho nápadu, který nám poskytujete a my jej pro vás vyrábíme, z každé maličkosti, která nás posune o kousek dál. Ponejvíc tvoříme z masivního dřeva a překližky, do těchto materiálů také nejvíc gravírujeme laserem, ale umíme to i do plastu, papíru, gumy a skla.

Důležitým prvkem naší práce je zakázková výroba, proto pokud si budete přát vyrobit ať např. medaile, dřevěné vizitky, hodiny s vlastní gravírovanou fotografií a nebo třeba razítka, propisky či skleničky s logem Vaší firmy, neváhejte a napište mi, určitě Vám rádi vyhovíme a přání splníme.

Inu, smysl naší tvorby jsem Vám představila, tak dost už o nás, nyní je čas věnovat se vám. Tak prosím pojďte dál, jste srdečně vítáni.

Díky vám, že jste v tom s námi a pomáháte nám být každým dnem lepší.

P.S. Nedílnou součástí příběhu Fleru jsou nominace, které baví nejednu tvořivou duši zde. Já nejsem výjimkou a o to větší radost mám z těchto výběrů, ve kterých se nám povedlo umístit se :-)

Malým úspěchem je i můj Top výběr

 

PLATBA + POŠTOVNÉ: 
Po projevení vašeho zájmu posílám vzkaz, abychom se domluvili na platbě. 
Dávám na výběr z několika možností. Buď balíček zasílám jako obyčejný balík nebo jako balík cenný -dle tarifu pošty (pokud neuvádím jinak v inzerci). Penízky si nechávám nejdřív zaslat na účet. 

Ceny poštovného :

Cenný balík do 0,5 kg- 68KČ 
Cenný balík do 2 kg- 88KČ 
Cenný balík do 5 kg- 110KČ 
Cenný balík do 15 kg- 140KČ 
Do 24 hodin - Balík do ruky- 100 KČ 
Cenný balík do 10 kg- 120KČ 

DODACÍ PODMÍNKY: 
Zboží skladem ( uvádím v inzerátu ) zasílám nejpozději do dvou dnů od připsání peněz na účet. V případě šití na zakázku bude Vaše objednávka vyřízena max do 30ti dnů, v období dovolených či případných nemocí se doba prodlužuje o 15 dnů. Vždy podávám informace dopředu a s Vámi i situaci konzultuji. 
Osobní odběr není problém, jen se na tom vždy musíme domluvit. Na dobírku zboží neposílám z důvodu špatných zkušeností. Prosím toto respektujte. 
Způsob stornování objednávky (zákazníkem do 24 hodin). 
Jestli se vám nějaká věc líbí, ale je špatný termín na placení, stačí mi napsat a já vám zboží rezervuji do termínu, jaký si sami určíte. 

 
ZÁRUKA NOVÉHO ZBOŽÍ : 
Na prodávané zboží je poskytována záruční doba 24 měsíců pro spotřebitele dle Občanského zákoníku nebo minimálně 6 měsíců dle Obchodního zákoníku. 
(Záruka se nevztahuje na zboží, u kterého vypršela dnem uplatnění reklamace záruční doba. Dále také na opotřebení zboží způsobené jejím obvyklým užíváním. Za vadu nelze považovat změnu materiálu úměrnou délce užívání ani závady způsobené nesprávnou údržbou a používáním atd.). 

REKLAMACE 
Vyřízení reklamace do 30 dnů.Reklamace se řídí všeobecnými ustanoveními dle daných a platných zákonů ČR. Postup při reklamaci zboží řeší reklamační řád. 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ 
bez udání důvodu je možné do 24 hod. od převzetí zásilky. Pokud je zboží nepoužívané, vracím na Váš účet částku za zboží (bez poštovného).  Platba bude uskutečněna do 30 dní od převzetí zásilky, dle občanského zákoníku. Balíčky posílejte prosím doporučeně. Cenu za poštovné nevracím.

VZKAZY A KOMUNIKACE

na Vaše vzkazy se snažím odpovídat v co nejkratším termínu, ale může se stát, že z časových důvodů mi může trvat odeslání podkladů nebo odpovědi i několik dnů. Většinu víkendů trávím mimo internet, proto mne můžete kontaktovat na mobilní telefon, kde se domluvíme na všem důležitém.

Děkuji a nyní už jen přeji příjemné a radostné chvilky při nakupování :-)

Způsob dopravy
PPL
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od czindesign

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--