Profil uživatele
Dara bags
Prodávající
Ostrava Mariánské Hory
Registrace: 2.10.2009

Příběh ve vašich rukou

                                              Příběh ve vašich rukou 

 

 

 

Kabelka je esenciální součástí každodenního života takřka všech žen. Je užitečnou pomocnicí v běžných situacích, je doplňkem v nejrůznějších příležitostech, pro některé je jejich sbírání dokonce vášní.

Kabelka je světem sama o sobě, ve kterém se často leccos ztratí, ale vše potřebné je vždy po ruce.

 

 

 

 

 

 

Osobní věnování 

https://www.fler.cz/zbozi/osobni-venovani-na-prani-4732299í 

 

 

 

 


TOPlist

 

 

©Copyright Dara bags 2008-2017

 

Dara bags je česká značka s českými kořeny.

Vznikla v roce 2008 v Ostravě pod vedením Dariny Hubáčkové. Dara bags dnes nabízí originální ručně šité kabelky, peněženky, psaníčka, pánské brašny a další doplňkový sortiment.

Rovněž poskytujeme i speciální služby – například barevné kombinace na přání klienta, či všití efektního věnování do kabelky.

Proč chtít kabelku Dara bags?

Perfektní propracování, dechberoucí barevné kombinace, neotřelé detaily… Takové jsou darabagsky! Navíc každá naše taška vzniká v České republice. Za každým produktem pak stojí konkrétní člověk. Jedná se o zavedenou značku úspěšně fungující na českém i zahraničním trhu již několik let.

Darabagsky jsou originální, šijí se v limitovaných edicích.
A hlavně – osobně stojíme za kvalitou zpracování každého kusu.

Historie a současnost Dara bags

Značku Dara bags založila v roce 2008 oděvní návrhářka Darina Hubáčková. V době svého těhotenství navrhla a ušila první kabelku.

Postupně se firma rozrůstala, přibývaly nové střihy i lidé podílející se na výrobě. Dnes se v Dara bags šijí stovky kusů kabelek a doplňků měsíčně, ale veškerá výroba stále probíhá v malých sériích, za každým výrobkem stojí konkrétní lidé. Pásovou výrobu ve firmě Dara bags nenajdete.  V každém produktu se skrývá kus poctivé lidské práce a nadšeného odhodlání pro věc. Kabelky Dara bags jsou jedinečné. 

Při navrhování a výrobě kabelek klademe důraz především na vysoce profesionální zpracování. Usilujeme o to, aby každá taška nesla punc originality a nechyběly jí praktické drobnosti zvyšující komfort při obvyklém nošení.

Co dělá kabelky Dara bags výjimečné?

  • osobitý rukopis
  • kvalitní materiály
  • promyšlené detaily
  • vysoká funkčnost
  • limitované edice

 

Darina Hubáčková je jediným vlastníkem ochranné známky

Všechny naše výrobky certifikujeme ochrannou známkou a logem Dara bags. Pouze výrobky opatřené naším logem pochází z dílny Dara bags a zaručují zakázníkovi vysokou kvalitu zpracování i zcela původní design Dariny Hubáčkové, který na podobných výrobcích nenajdete.

 

O víkendu 6. – 8. 5. 2016 proběhla velkolepá módní akce Ostrava Fashion Weekend. A značka Dara bags byla u toho. V hlavním sobotním odpoledním bloku jsme měli vlastní přehlídku našich kabelek.


Na akci Ostrava Fashion Weekend se prezentovali mladí i již zavedení vybraní tvůrci z tuzemska i zahraničí, obzvláště výrazná byla přítomnost polských návrhářů. Celkem jsme měli možnost vidět více jak dvacet různých přehlídek, ovšem zajímavostí je, že jsme s Dara bags jako jediní měli kolekci zaměřenou výhradně na kabelky a batohy.

Pro přehlídku jsme vyrobili speciální edici střihů crossbody Dariana Middle, městské batohy CityLife Backpack, elegantní Sweet Angel Bell Big a praktické Futurio Extended. Spojujícími prvky naší přehlídky pak byla nadčasová barevnost ve škále černé, metalické a červené, a také výrazné prošívání na předních stranách kabelek.

Obdivné „wow“ se neslo industriálním prostorem ostravského Trojhalí, když nápadně rozměrné černé a tmavě metalické brašny Futurio Extended prezentovali dva modelové. V kombinaci s černým nonkonformním outfitem vynikly ostře řezané rysy kabelky. Naopak jasně červená kabelka stejného střihu na éterické modelce v dlouhých večerních působila neuvěřitelně lehce a vzdušně.

Rádi bychom poděkovali paní ředitelce Denise Šuster za perfektní spolupráci při realizaci naší přehlídky, dále všem modelkám, modelům, stylistům, make-up artistům, hair stylistům, fotografům a všem, díky kterým se přehlídka Dara bags zapsala do dějin OFW.

 

Foto: Artur Kostkowski

 

 
Darina Ermisová zakladatelka, majitelka a designérka
 
 
 
 
Jaja Ploskonková vedoucí expedice
 
 
 
 
František M. Kopáček manager pražské prodejny, PR
 
 
 
 
 
Lenka Juráňová objednávky, výroba a péče o zákazníky
 
 
 
 
Markéta Fírková faktury a péče o zákazníky
 
 
Veronika Pešlová produktová konzultantka, péčeo zákazníky
 
 
 
Jarka mistrová dílny
 
  
 
 
 
Kača firemní fotografka a střihačka
 
 
 
 
Eva švadlena
 
 
 
 
Pavla švadlena
 
 
 
 
Jarka švadlena
 
 
 
 
Eliška švadlena
 
 
 
 
Iryna zástupce mistrové
 
 
 
 
Hanka švadlena
 
 
 
 
Olga švadlena
 
 
 
 
Kamča švadlena
 
 
 
 
Lucka švadlena
 
 
 
 
Věra švadlena
 
 
 
 
Katka švadlena 
 
 
 
Libuše švadlena
  
 
 
 
Iva střihačka
 
 
 
 
Barča střihačka
 
 
 
 
Zuzka střihačka
 
 
Zuzka střihačka
 
 
 
 
Lukáš programátor
 
 
Michaela produktová modelka
 
 
 
 
Ronďas maskot a věrný přítel Dara bags
 
 
Způsob dopravy
Zboží zasíláme prostřednictvím ČP. O doručení zboží budete informováni pomocí textové zprávy, kterou vám zašle Česká pošta. Pro nákup platí všeobecné obchodní podmínky portálu Flér.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.