Profil uživatele
Dara bags
Prodávající
Ostrava Mariánské Hory
Registrace: 2.10.2009
Příběh ve vašich rukou.

Kabelka ženu doprovází na každém kroku. Skrývá v sobě náš svět, naše tajemství, místo pro naše nezbytnosti. Je užitečnou pomocnicí v běžných situacích, je doplňkem osobnosti a sběratelskou vášní.

 

Nová jarní limitivaná kolekce.

 

Kožená kolekce Harper.

 

Dušinky.

 

Elegance a styl...Futurio.

 

Vymazlená peněženka Wally.

 

Osobní věnování 

https://www.fler.cz/zbozi/osobni-venovani-na-prani-4732299í 

 

 

 

 


TOPlist

 

 

©Copyright Dara bags 2008-2017

 

 

Příběh ve vašich rukou.

Kabelka ženu doprovází na každém kroku. Skrývá v sobě náš svět, naše tajemství, místo pro naše nezbytnosti. Je užitečnou pomocnicí v běžných situacích, je doplňkem osobnosti a sběratelskou vášní.

 

To nejlepší z Ostravy.

Dara bags vznikla v roce 2008 v Ostravě. Začínali jsme doslova na jídelním stole. Dnes šijeme stovky kabelek měsíčně a prodáváme do celého světa.

 
Poctivě a s úsměvem.

Práce nám dělá radost. A je to znát. Kabelku šije jen jedna švadlenka, jejíž podpis naleznete na kartičce uvnitř. Díky tomu přesně víte, komu poděkovat.

 

Láska na první dotek.

Za naše materiály dáme ruku do ohně! Dobrá, do ohně asi ne, ale pod šicí stroj ano. Vybíráme jen to nejlepší, co je na trhu k dostání, díky čemuž držíte v rukou špičkový výsledek. Ať už je to kabelka, peněženka nebo třeba psaníčko, vždy si můžete být jisti, že se zamilujete na první dotek.

 

 

Nejsme pásová výroba.

Nikdy ani nebudeme. Každá švadlenka má jedinečný rukopis, proto na produktu pracuje od začátku do konce. Výroba našeho produktu chce svůj čas, lásku a péči. Nic nelze uspěchat. Znáte to – práce kvapná, málo platná…

 

Pár kousků stačí. Nebo?

Máme rádi originalitu. Spoustu kabelek máme jen v jednom kuse. To znamená, že skutečně jsme vyrobili jen jeden produkt, který nebude mít nikdo jiný. U ostatních kolekcí jsme vytvořili pár exemplářů. Nabídku rádi a často obměňujeme – takže pár kabelek rozhodně nestačí. Prostě je potřebujete všechny!

 

Profesionální zpracování.

Na precizním zpracování si zakládáme. Do posledního stehu naprosto dokonalá práce. Poznejte na vlastní ponošení kvalitu Dara bags.

 

Náš skvělý tým.

Způsob dopravy
Zboží zasíláme prostřednictvím ČP. O doručení zboží budete informováni pomocí textové zprávy, kterou vám zašle Česká pošta. Pro nákup platí všeobecné obchodní podmínky portálu Flér.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím