Profil uživatele
Ha.Nut
Prodávající
Olomouc
Registrace: 11.3.2013

 


                                                Vítejte, tvořím 

HLAVOU, SRDCEM, RUKAMA, PRO RADOST...

 aktuálně hlavně cínované a šité šperky

   moc mě to baví...

  

   

 

 "Tvořit znamená objevovat, experimentovat, růst, podstupovat rizika, porušovat pravidla, dělat chyby a užít si legraci." M.L.Cook

 

 Moje zboží v top výběrech:

 https://www.fler.cz/archiv-top-vyberu?term=1518141600

https://www.fler.cz/archiv-top-vyberu?term=1435626000

https://www.fler.cz/archiv-top-vyberu?term=1558342800

   CÍNOVANÉ ŠPERKY:

 

 

!!! Info o špercích z cínu:

 Všechny cínované šperky jsou vyráběny z kvalitního bezolovnatého cínu (cín a stříbro) technikou měkkého pájení, jsou řádně obroušeny, některé opatřeny patinou, pečlivě opečovány antioxidačním prostředkem. 

Péče o šperky je jednoduchá, začnou-li tmavnout nebo ztrácet lesk, stačí umýt v troše vody s kapkou jaru, vysušit měkkým hadříkem, případně vyleštit vatou na leštění stříbra (Auron) a natřít olejem (neparfémovaným, stačí kuchyňským), poté druhý den vyleštit do sucha. Máte-li cínovaných šperků víc, vyplatí se pořídit si antioxidační olejíček- zašlu při objednávce s více šperky.

Pozor na voňavky (alkohol), lak na vlasy,vodu a dlouhý pobyt na ostrém slunci či ve vlhku. To šperkům nesvědčí. Je dobré šperk mít uskladněn v krabičce nebo ve šperkovnici, šuplíčku..., ne na světle, tak prodloužíme krásný vzhled. 

U mnohých náhrdelníků můžete zvolit jiný typ či barvu závěsu na přání, přece jen každá jsme zvyklá nosit šperky jinak. Já mám např. nejraději kožené řemínky, které jsou příjemné a "neškrábou", maminka naopak klasické řetízkové zapínání. Vyhledávané jsou textilní a hedvábné závěsy za krk- elegantní i příjemné na nošení. 

!!! Info o šitých špercích s korálky:

Tyto šperky čistíme vlhkým hadříkem, hedvábné závěsy je možné opatrně vyprat v ruce. Celý šperk nenamáčet, plstěná část je slepena lepidlem na textil. Pozor na ostré předměty, nůžky..., korálky jsou na niti a mohou se utrhnout, i když je našitý každý samostatně. 

!!! Na zakázku:

Před časem jsem začala vyrábět šperky na zakázku, dle přání a potřeb klientky, je možné šperk vyrobit i formou amuletu, vybíráme nejvhodnější kamínek a výraz šperku, posílám energie Reiki. Více info na dotaz.

Neváhejte mě kontaktovat, ráda vyhovím všem přáním, bude-li to v mé moci.

Od prosince 2016 můžete moji tvorbu shlédnout v Galerii Anděl v Olomouci (šperky nejsou v nabídce zde).

Krásný den a děkuji za návštěvu.

                      

 "Pro duši, která je plna touhy, není nic nemožného."

 

 
Způsob dopravy
Česká pošta. Zboží je vždy řádně zabaleno dle potřeby, v krabičce, bublinkové folii, tubusu nebo v pevné obálce. Cena poštovného a balného se odvíjí zejména od velikosti a hmotnosti zboží. Menší věci zasílám jako doporučenou zásilku, větší jako balík do ruky. Můžete také využít možnost osobního předání v Olomouci.
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami.

Uzavření kupní smlouvy:

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.
2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.
3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno nebo upraveno (zakázková výroba).
3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).
4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít
(doporučeno pojistit).
5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.
6. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace:

1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji stáhnout a vytisknout (v údajích o objednávce zboží). Faktura slouží zároveň jako záruční list.
2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Zákazník je na stránkách Ha.Nut informován o tom, jak řádně pečovat o daný výrobek (Info o špercích), v případě dalších dotazů může prodejce kontaktovat vnitřní poštou.  

3. Prodávající odpovídá za vady zboží po dobu 2 let od jeho pořízení. 

Dodací podmínky:

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. 
2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 7 dnů od připsání platby na účet. Faktutu prodejce tiskne jen na vyžádání, je řádně vystavena v elektronické podobě a zákazník má možnost si ji stáhnout a vytisknout.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
836413
11.10.2019 ukončuji prodej na Fleru, naplňuje se zejména tvorba pro galerie a zakázková tvorba, Jestli máte zájem o šperk, kontaktujte mě prosím vnitřní poštou. Děkuji, krásné dny přeji. Hanka
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím