Profil uživatele
Jana Maiksnar
Prodávající
Líbeznice
Registrace: 10.8.2008

 Tak tohle jsem já, normální holka, která před 8 lety poprvé vzala do ruky quillingové pero, pár proužků papíru a začala motat. Zrodila se tak má celoživotní závislost a radost z výtvarné techniky quilling. Čtěte dál, jak moc mě to poznamenalo a posuďte sami, jestli mi to tedy stálo za to.

S quillingem na cestách

V roce 2009 jsem uspořádala první kurz quillingu, pak druhý, třetí, osmdesátý devátý a nevímkolikátý. S tvořivými ženami kvílíme nejen v Praze, ale i v Brně, Ostravě, Hradci, Plzni... Jezdím s jedním obrovským kufrem všude tam, kam si mě zavolají a nebo tam, kde je mi dobře. A protože už všichni skoro všechno umí, musím si stále vymýšlet nové a nové kurzy, je to náročné, ale stojí to za to :o)

Quillingové archiválie

V roce 2011 jsem dostala bláznivý nápad a napsala za tři měsíce svou první knihu o quillingu. Jmenuje se Quilling: papírový filigrán (Grada, 2012) a je to děsný bestseller, v knihkupectví ji prakticky nemáte šanci koupit, je totiž pořád vyprodaná. No, ona tam vlastně není spíš proto, že je děsně hubená a nenápadná, takže si nákupčí v knihkupectví ani nevšimnou, že došla a neobjednávají ji :o)

Věřím, ale, že má druhá knížka, která by měla vyjít v roce 2017 se na policích mezi ostatními DiY knihami neztratí. Záměřně jsem do ní nacpala plno stejných slov jako navíjení, roztáčení, quilling... to aby byla trochu tlustější - puc, puc. Napsat druhou knihu mi trvalo nejméně 10x tolik měsíců než první (dárek pro toho, kdo spočítá tento rébus). A tímto bych se vlastně chtěla omluvit všem mým příznivkyním, za to, že mi to tak dlouho trvalo a stále jsem je blalamutila, že to bude tohle jaro, tamto jaro, onuhlec zimu :o) Ženy, díky za trpělivost!

Mezi psaním a nepsaním knih jsem občas zazářila jako hvězda v různých tvořivých časopisech, třeba Ona ví, Dekor, Praktická žena. A kdyby tam bylo všude uvedeno moje jméno, tak je to vlastně i pravda :o) Ale jo, občas tam bylo, ale pak za to zase nic nebylo :o)

Hvězda s quillingem

Občas se mi stane, že na mě někdo křikne: "Já vás znám, vy jste byla u pana Podlahy!". Nechápu, jak si to mohou lidé pamatovat, v Receptáři jsem se mihla před 6 lety. Quillingovala jsem i ve Snídani s Novou, ale to většinou nikdo neví, rozumná část národa totiž v sedm ráno ještě spí a nebo je moc kroucení papírů takhle po ránu nezajímá. Mimochodem, nemáme televizi, tak ani nevím, jestli se tenhle pořad ještě vysílá. Napište mi to do komentářů, díky :o) A asi dva roky to je, co si mě vyšší moc mediální vyžádala do telky naposledy. Gondíci s.r.o. chtěli národu také ukázat trochu toho kvílení. Nevím kolik to vidělo lidí, protože spíš v té době ujížděli na Jiřince B. :o)

Quilling nebo také papírový filigrán je umění využívající proužků papíru, které jsou stáčeny, formovány a lepeny do požadovaného tvaru. Ve výsledku díky správné kompozici jednotlivých tvarů můžete vytvořit krásný a originální obrazec.
 
Způsob dopravy

Objednané zboží posílám po úhradě na účet jako doporučený dopis.
Zboží je baleno v bublinkové obálce nebo krabičce.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
564233
5.11.2016 Začala jsem zase něco tvořit, to bude koukat na papír :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.