Milí návštěvníci a zákazníci, od září roku 2017 fungujeme jen na "poloviční" úvazek, proto prosím počítejte s delší dobou dodání, hlavně tedy u věcí na objednávku. Snažíme se všem vyhovět, ale prosím raději se... více »
Profil uživatele
Janija
Prodávající
Paskov
Registrace: 20.3.2011

Milí zákazníci vítejte,

jmenuji se Eva Richterová a snažím se pokračovat ve výrobě keramického zboží a jít alespoň trochu v šlépějích mé milované sestry Jany

Nabízíme hotové výrobky, ale momentálně se více věnujeme výrobě zboží na zakázku, podle Vašeho přání. Převážně různé cedulky a jmenovky.

Výroba na zakázku se pohybuje v rozmezí 1-3 měsíců. Jsme jen malá dílnička a proto neumím přesně říci, jak dlouho výroba potrvá. Vše závisí na hlíně, jak schne a spolupracuje s námi a hlavně na naplnění pece. Snažíme se vše dělat poctivě a nejlépe jak umíme.

Každý výrobek je ruční práce a tudíž originál. Jednotlivé kusy se proto mohou od sebe lišit.  

Zatím se mi sice daří jít jen krůček po krůčku, jen pomalu objevuji všechna tajemství keramiky, ale každým dnem je to lepší a lepší..

Přeji všem krásné dny

Eva Richterová

Navštivte i naše další profily s výrobky psů  jetto-keramika a koní ELVARE. Zde je však momentálně výroba nových kusů omezena a na zboží skladem se prosím dotazujte, ne vše je vloženo, v případě zájmu ráda vložím aktuální. Děkuji.

Používám pouze materiály zdravotně nezávadné, vyhovující hygienickým normám České republiky.

Vítejte, Vaše návštěva mne těší a zvu Vás k nahlédnutí ! {#emotions_dlg.naruc}

Jako malá jsem objevila keramiku a propadla jejímu kouzlu. A tak to nemohlo dopadnout jinak, než že se stala mou milou prací.

...ten pocit, kdy se z hroudy hlíny něco tvoří,ať je to veselý koník, obrázek se stromem a ptáčkem, hrníček, nebo obyčejný knoflík,je úžasný...a to dvojnásobně! Poprvé, když se "to" vyloupne na svět a podruhé, když s napětím otvírám chladnoucí pec a nedočkavě nakukuji, jak se povedla glazura a jak na mne dýchne horký dech oživlé hlíny, beru ji do rukou, hladím, těším se s ní...

Tvořím také z hmoty FIMO a dalších polymerů, které mne před několika lety učarovaly. S úžasem pronikám do tajemství krásných a neuvěřitelných vzorů. Několik kousků zde najdete jako šperky nebo barevné rukojeti lžiček.

Též můžete nakoukout na můj druhý profil jetto-keramika, kde jsou hrníčky se psími plemeny.

Moc ráda navštívím prima "holky", co se scházejí u Janinky blueprint.{#emotions_dlg.tuli}

Přeju hezký den. Jana Dvořáková      IN MEMORIAM

KONÍKOVÉ od Janinky, najdete na profil ELVARE. Zatím jich tam je jen malinko, ale neváhejte a ptejte se! Spousta zboží ještě není vložena. 

 

Naši kamarádi

Ňufínek a Fousínek ...

Ještě jeden mazlík... Hopík.

...a milovaný Dantík...

 

 

..."rtěnka"

Teď Vás tady zdraví Eva Richterová. S láskou se snažím pokračovat v milované práci mé sestry Jany.

Všem přeji hezké dny

Způsob dopravy
Českou poštou, služba Balík do ruky. Zboží v balíku je pečlivě probaleno papírem, případně bublinkovou fólií či polystyrénovou výplní, dalším kartónem. Balíček je pojištěn dle výše ceny. Malé balíčky posílám jako doporučené psaní. Balíčky posílám co nejdříve to je možné, ale někdy se stane, že to trvá i pár dní. Pokud tedy potřebujete zboží do určitého termínu, rozhodně to napište do objednávky! Možnost osobního převzetí. Děkuji.
Obchodní podmínky

S větší hmotností balíčku se navyšuje balné a poštovné, dle platných tarifů ČP.

Vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí těmito obchodními podmínkami. Vztahy neupravené těmito obchodními podmínkami se řídí platnými zákony ČR, zejména Občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb., Zákonem na ochranu spotřebitele č. 634/1992 Sb.

a Obchodním zákoníkem č. 513/1991 Sb ve znění příslušných novel.

Při zpracování osobních údajů a důvěrností naše společnost dbá o dodržování nejpřísnějších norem zabezpečení v souladu se zákonem č.101/2000Sb. o ochraně osobních údajů v aktuálním znění.

Objednávka kupujícího je považována za návrh kupní smlouvy a kupní smlouva se považuje za uzavřenou potvrzením objednávky ze strany prodávajícího potvrzovacím emailem. Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

1. Termín dodání

- obvykle do 2 týdnů od potvrzení objednávky, dle možností výrobce  a jeho vytíženosti (případně po uhrazení vystavené faktury )

- expres odeslání do 3 dnů je možné, ale pouze po telefonické dohodě s prodávajícím

2. Způsob dodání zboží

- osobní odběr po dohodě s prodejcem 

- Českou poštou

3. Balné (distribuční náklady)

Aby keramické výrobky dorazily v pořádku, je nutné každý kus před odesláním řádně a pečlivě zabalit a správně uložit a probalit v balíku.

Balné je připočteno k poštovnému.

4. Pojištění křehkého zboží

Balíky posíláme Českou poštou, službou Balík do ruky. Velké zásilky jsou připojištěny jako křehké zboží – 30 Kč je poté připočteno k základnímu poštovnému. Všechny balíky jsou pojištěny. V případě poškození prosím ihned reklamujte u České pošty.

5. Dopravné (poštovné)

Osobní odebrání : 0,- Kč

Úhrada předem:  od 45,- Kč do 180 Kč dle hmotnosti  zboží, Českou poštou

6. Způsob platby

Převodem na účet č. 2800532311 / 2010 Fio banka.

7. Minimální odběr

- minimální odběr výrobků není nijak omezen, můžete si objednat pouze jediný kus zboží

- doporučujeme ovšem přihlédnout k nákladům spojených s dodáním

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
676964
28.11.2017 !!!Dnes a zítra přijímáme poslední objednávky na zakázku!!!! :-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.