Profil uživatele
Jíťa Pfau-Polák
Prodávající
Hradec Králové
Registrace: 27.10.2009

Přeji Vám hezký den a vítám Vás ve svém obchůdku na Fleru.

 Moje šperkařsko-drátenická kariéra začala jako letní kratochvilná brigáda mezi šermířstvem, a nakonec mne to živí už přes 20 let. Jezdívala jsem na různé řemeslnické prodejní akce na hradech, jarmarcích a historizujících slavnostech, v posledních letech mne můžete potkávat  spíše na mineralogických burzách a výstavách šperků.

Většinu mého sortimentu tvoří drátované šperky z tepané chirurgické oceli a tromlovaných drahých kamenů, zdobené výplety a uzly z tenčích drátků. Někdy na zakázku vytvořím i šperk z nákladných, fasetovaných drahých kamenů. Ale opravdovým potěšením je pro mne vytvářet ozdoby z kamenů neopracovaných, surových, tak jak je příroda stvořila, ráda používám patinované měděné dráty, a pokud ten kámen mohu sama z lůna přírody vyzvednout, tak pak je pro mne tvoření blaho, je to rozkoš…. Kameny miluju. Též sběr fosilií kdesi v poušti a jejich přetváření ve šperky mi přináší značné uspokojení…:-))

Další kapitolou v mé tvorbě je výroba replik historických šperků a jiných artefaktů. Specializuji se na období okolo roku 1000 n.l., především Slovany a Vikingy, Normany, Varjagy.

Doufám, že se Vám u mne bude líbit...

Moji textilní tvorbu najdete na profilu Jekyll

navštivte také obchůdky mých přátel:                                                                   Ronycca
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

TENTO OBCHŮDEK NENÍ URČEN JAKO VZORNÍK TVARŮ Z DRÁTU PRO OSTATNÍ VÝROBCE.
RESPEKTUJTE MÁ AUTORSKÁ PRÁVA!

Licence Creative Commons

Způsob dopravy
poštou doporučeně.......... Šperky obvykle posílám upevněné na kartonu, zabalené v bublinkách či molitanu, uložené v bublinkových obálkách či krabičkách od čehokoliv, obaly většinou recyklované. Dárkové balení si můžete vyžádat vnitřní poštou. Při objednávce z profilů Jíťa Pfau-Polák, Jekyll a Hyde platíte jedno poštovné :-))
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
736923
22.7.2018 vloženy nové kousky z malachitu a tyrkysu :-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.