Při nákupu v hodnotě 2000 Kč a více,poštovné zdarma. Poštovné vyruším u přijetí objednávky.
Profil uživatele
lkf
Prodávající
Trstěnice
Registrace: 30.5.2014

Dobrý den,

vítám Vás ve svém obchůdku.

Mám malou dílničku,kde si vymýšlím a realizuji své nápady.Někdy i ty Vaše,proto chcete-li jinou barevnou kombinaci, kontaktujte mne a určitě něco společně vymyslíme.

Kabelky šiji z kvalitních čalounických koženek nebo hovězí kůže,na nosných částech kabelek jsou nitě pevné čalounické.

Použité látky jsou většinou bavlna česká nebo zahraniční a  nebo látky potahové.

Snažím se,aby se Vám zboží líbilo a dlouho sloužilo.Každá kabelka má určitou nosnost a poškození přetížením,nebude uznáno jako důvod reklamace.

Své výrobky prodávám i jinde,proto se může stát,že Vámi vybrané zboží bude prodané.Většinou tvořím jen jeden kus a tak nemohu zaručit,že Vám dodám stejné zboží.Ale mít originál,to je přece touha každé ženy.

Účet mám  u fio banky a tak i pro slovenské zákaznice je převod peněz jako domácí platba.

 

 

Způsob dopravy
Pokud zboží zasílám jako doporučený dopis,je zabaleno pouze ve folii,pokud jako balík,je zasíláno v pevné krabici.Poštovné do jiných zemí než ČR upravím až po objednávce podle váhy balíčku a způsobu jeho zaslání.Děkuji
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce lkf prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/lkf .

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Zboží, které je zhotovené dle požadavků zákazníka ( barva, velikost, látka atd. ) je individuální a proto případné reklamace nejsou v tomto případě možné.

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s uvedenými obchodními podmínkami. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. V opačném případě má zákazník právo na opravu nebo výměnu.Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Reklamace

Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží nebo jeho přetížením.

Způsob reklamace:Před samotnou reklamací zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a fotografii vady.

Při uplatnění reklamace je nutno předložit (odeslat poštou na adresu prodejce) řádně zabalený reklamovaný předmět  spolu s kopií dokladu o koupi.Zákazník si náklady na přepravu zboží hradí sám.Nezasílejte na dobírku,nebude vyzvednuta.

Prodejce po prozkoumání předložených dokladů a zběžné prohlídce reklamovaného předmětu buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí.O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající zákazníka předem dohodnutým způsobem (písemně nebo emailem).V případě neoprávněné reklamace má prodávající právo naúčtovat odběrateli částku odpovídající vynaloženým nákladům na reklamační postup.

Dodací podmínky: Zboží odesílám na adresu, uvedenou kupujícím jako dodací, do pěti pracovních dnů po obdržení platby,není-li uvedeno jinak. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený dopis zabaleno ve folii, případně jako balík v krabici. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.1.2015

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
815391
23.6.2019 Vloženo několik novinek.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím