Vzhledem k mému letošnímu vytížení prosím u jedotlivých zakázek individuální sjednávání termínu dodání. Také se předem omlouvám, že ne vždy budu na příjmu, proto s mnou prosím mějte trpělivost...Předem děkuji za... více »
Profil uživatele
myssskaaa
Prodávající
Praha 9
Registrace: 13.5.2011


Údržba háčkovaných čepiček - aby Vám vydržely stále tako nové a neměnily tvar, doporučuji šetrné ruční praní ve vlažné vodě nejlépe v přípravku na vlněné věci. V žádném případě čepičky nesušte v sušičce, doporučuji sušit ve vodorovné poloze nejlépe na ručníku někde na topení či sušáku.

Háčkuji opravdu s láskou, snažím se háčkovat co nejkvalitněji a nejpečlivěji, jak jen to jde a je v mých silách. Háčkuji pouze z kvalitních a atestovaných materiálů.

Vše je tvořeno v nekuřáckém, čistém prostředí.

Děkuji, že respektujete originalitu a nekopírujete...alespoň to zdobení.... Na dotazy ohledně návodů, názvu příze a jiných zdrojů už nebudu odpovídat, děkuji za pochopení. Mám k tomu své důvody(velmi nepříjemné zkušenosti).

Pár slov o mém tvoření si můžete přečíst rozhovor  v Osobnostech Fler https://www.fler.cz/magazin/myssskaaa-vetsina-mych-veci-vznika-na-polstari-1501

 

Způsob dopravy
Česká pošta, vždy doporučeně.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
571219
23.11.2016 Čísla balíčku pro sledování zásilek najdete vždy pod objednávkou.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.