Nekuřácký banner

Fler má rád nekuřácké prostředí při kreativní tvorbě a věříme, že většina z vás také! Proto jsme pro ty z vás, kteří vyrábíte své zboží v nekuřáckém prostředí, jsme tedy připravili reklamní banner "Vyrobeno v nekuřáckém prostředí". Tento banner je dostupný k volnému užití na Fler.cz a každý prodejce, který splnuje tuto základní podmínku, jej může nahrát ke zboží jako doplňkovou fotografii nebo do vlastního profilu.

Stáhněte tento banner kliknutím pravým tlačítkem myši
a výběrem položky "Uložit obrázek jako...".

500x500px:
https://www.fler.cz/images/nekur500x500.jpg
200x200px:
https://www.fler.cz/images/nekur200x200.jpg
120x120px:
https://www.fler.cz/images/nekur120x120.jpg

Pravidla: Tento banner je možné použít jako doplňkovou fotografii pouze u zboží na Fler.cz nebo v originální nebo zmenšené podobě ve vlastním profilu. Používejte tento banner jen a pouze v případě, že konkrétní zboží tvoříte v prostředí, kde se nekouří (tedy nejen, pokud nekouříte vy sami). Redakce Fler.cz použití tohoto banneru nekontroluje a neodpovídá za správnost užití. Fler.cz si vyhrazuje právo odebrat právo užití v případě používání v rozporu  těmito pravidly.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--