Domů Profil prodejce PEPE Cap by Radka
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Jihlava, ČR
  • 330 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (49) 100%
Nadšenci: 252
Aktivita: aktivní
Prodáno: 330
Registrace: 3.8.2015
Město: Jihlava
Stát: ČR
Důležitá informace: Všechny čepice šiji především na objednávku a termíny do Vánoc jsou už plné, proto počítejte s dodací lhůtou 7 týdnů - tedy po vánočních prázdninách. Díky, že tu jste a že si i tak na čepice počkáte. Radka ♡

PEPE Cap by Radka

/ Prodávající
Novinky
964248
27.8.2021 Momentálně můžete objednávat podzimní manšestrové čepečky. Těším se na vás. :)

čepečky a čepice

Šiji a prodávám dětské (dnes už i dospělé) netradiční retro čepce a čepice, které se s láskou opečovávají. 

Pocházím ze starého krejčovského rodu, můj pradědeček byl pánský krejčí, ostatně jeho nůžkami dodnes stříhám ty nejlepší látky, které jsou na trhu. Jsem z Jihlavy, tedy města, kde každá druhá žena (mezi nimi i moje teta) byla švadlena v Modetě. 

pepe cap by radka - staré nůžky

Foto: Tereza Valner

Jsem žena, která šije. Moji tři muži jsou v tom se mnou. Mladší syn je můj nejlepší model. Starší syn? Z role designéra výšivek se stal ředitelem pro inovace. Manžel mi občas pomůže se sloganem, případně zaváží na kole balíčky pro vás. Doma vznikají mé čepce jakožto pocta legendárnímu francouzskému bonnetu. Mám vlastní střihy, vlastní velikosti, vlastní inovace.

Čepce prodávám pod značkou Pepe: cap by Radka. Značka pepe je pak dětské slovo, kterým můj první model – mladší syn, pojmenoval svůj první čepec. Děti mi odrůstají a s nimi rostou i mé čepce, věřím, že do krásy i do použitelnosti, se zřetelem na touhu po tom, aby se "dědily z generace na generaci.“ 

čepice - čepeček - kšiltovka - pixie Foto: Tereza Valner

Nejprve jsem začala vytvářet květinové čelenky, s narozením druhého potomka jsem ale začala postrádat krásné, funkční a zajímavé čepice; musela jsem začít šít nadčasové čepce našich babiček sama. Nabídku jsem postupně rozšířila o skřítkovské čepice tzv. pixie, kulichy tzv. beanie, letní a zimní kšiltovky. V práci se snažím neustále zdokonalovat.

Před tvorbou sezonních kolekcí dávám přednost unikátním a originálním kusům pro konkrétní přání vyplývající z jedinečnosti každé rodiny. Všechny čepce a čepice jsou s něhou a pečlivostí vyráběny v srdci Vysočiny. Jsem moc vděčná za vaše projevy sympatií, přičemž největší odměnou je vidět moje čepice na vašich hlavách. 

Radka

kateřina kynclová

Ilustrace: Kateřina Kynclová

CO U MĚ NAJDETE NEBO MŮŽETE OBJEDNAT NA ZAKÁZKU.

ČEPEČEK NEBO TAKÉ BONNET, BONETKU. Toto je můj "nejstarší" produkt. První, který jsem se učila šít už na začátku roku 2017. Dodnes střih ladím k dokonalosti. Čepečky šiji především ze lnu, někdy bavlny a občas některé látky na čepečky upcykluji (když je látka velmi inspirativní). Dnes už volím především český nebo evropský len.

čepeček 

LETNÍ A ZIMNÍ KŠILTOVKA. Kšiltovky jsou můj poslední produkt, které už šiji třetí sezónu. I v tomto případě je neustále co zlepšovat a posouvat. Šiji je ze lnu a bavlny, používám i zbytkové kusy z výroby. Kšiltovka je moje velká výzva! Na ty jsem se chystala opravdu dlouho. :)

KŠILTOVKA NA LÉTO.kšiltovkakšiltovka s klapkami

KŠILTOVKA NA ZIMU.

zimní kšiltovkazimní kšiltovkakšiltovka na zimu

 

SKŘÍTKOVSKÁ ČEPICE NEBOLI PIXIE. Skřítkovská čepice je můj druhý produkt, který šiji od začátku roku 2018. I tento produkt prochází neustálou úpravou. :)

skřítkovská čepice pixie

KULICH NEBOLI BEANIE nesmí v nabídce chybět. Historie čepic typu kulich či beanie sahá do 18. století, kdy ji v severněji položených zemích nosili lidé pracující venku: lovci, farmáři, ale i rybáři či námořníci.kulich - beanie

ČEPICE PRO MIMINKO, KOJENECKÁ ČEPICE.

čepice pro miminko kojenecká čepice 

 POTKAT JSTE MĚ MOHLI NA DĚTSKÉM FESTIVALU MINI.čepečky

PŘEČÍST JSTE SI O MNĚ MOHLI V ČASOPISE ESPRIT, OnaDnes a Forbes.čepice - esprit

pepe cap

O logo se postarala skvělá Eva Bystrianská.

 

 

image

 

 

Pozor! NĚCO MÁLO K ÚDRŽBĚ ÚPLETOVÝCH ČEPIČEK A RADA NAD ZLATO

U těchto úpletových čepiček dodržujte prosím instrukce o údržbě - tedy důsledné ruční praní. Symbol ručního praní najdete i na visačkách.

Důvod je prostý, materiál je pružný a v případě tkaniček by došlo k zamotání a extrémnímu napětí materiálu - a nitě na tkaničkách by se nejspíše potrhaly. Pokud byste trvali na pračce, perte podobně jako luxusní spodní prádlo, tedy v nějakém pytlíku, aby se nezamotaly tkaničky.

 

 

Čepečky by se měly ideálně bez problémů vejít na hlavičku vašeho dítěte, a to s minimálním rozestupem kolem obličeje.
Prosím, myslete na to, že měříte dítěti hlavičku proto, aby mu čepec nebo čepička vyhovovala co nejlépe. 

VELIKOSTI ČEPEČKŮ
3-6 měsíců     40-42 cm
6-12 měsíců   43-45 cm
12-18 měsíců 45-47 cm
18-24 měsíců 47-49 cm
2-3 roky        49-51 cm

VELIKOSTI KŠILTOVEK
Velikosti jsou uvedené u jednotlivých produktů. Zásadní je vždy pro mě znát obvod hlavy, pokud ho uvedete do poznámky v objednávce, budu velmi ráda.

1-3 roky 48-50 cm
3-5 let   51-53 cm
UNI       54-56 cm
MAXI     56-58 cm

VELIKOSTI KOJENECKÝCH, SKŘÍTKOVSKÝCH A OSTATNÍCH ČEPIC
Velikosti jsou uvedené orientačně podle měsíců u jednotlivých produktů. 

Nevíte jakou zvolit velikost? Pro adekvátní velikost čepičky mi prosím napište do zpráv, já Vám poradím jak hlavičku měřit a jakou čepici vybrat pro určité období.  :-)

Nevybrali jste správnou velikost? Akceptuji výměnu čepce do 14 dnů od přijetí produktu. Návrat zásilky je odpovědností zákazníka. Není-li požadovaná velikost/styl k dispozici v době vrácení zboží, ráda Vám nabídnu alternativu, nebo Vám vrátím peníze.

image image image image image image image image image image

Způsob dopravy
Čepečky, čepice, pixie a kšiltovky vám balím do recyklovaného papíru i krabic. Při balení používám papírovou lepící pásku s lepidlem na bázi přírodního kaučuku, která se dá bez problému recyklovat. ČESKÁ POŠTA - doporučený balík. ZÁSILKOVNA - na pobočku a na adresu.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od PEPE Cap by Radka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--