Prodávat na Fleru je tak snadné!
Jste kreativní, vytváříte rukodělné zboží a chtěli byste se tímto vaším koníčkem živit? Jste profesionální tvůrci a chcete najít nový odbyt? Fler je jedinečnou příležitostí, jak se živit prací, která vás baví! Fler se stal synonymem pro handmade!

Fler vám nabízí:

  • možnost být součástí prvního a největšího českého a slovenského handmade serveru
  • celkovou návštěvnost přes 2 mil. náv. / měs. a 50 mil. zobrazených stránek / měs.
  • aktuální nákupní sílu cca 150.000 prodaných kusů zboží za měsíc
  • cílovou skupinou, kterou hledáte (lidé se zájem o rukodělnou tvorbu)
  • vytvoření vlastního komfortního prodejního místa bez jakýchkoliv vstupních poplatků
  • jednoduché, sofistikované a intuitivní ovládání
  • množství rozvinutých doplňkových funkcí - např. fakturační systém, slevový systém, poptávkový systém, poznámkový systém, vnitřní poštu, komunitní prvky a mnoho dalšího
  • přímý kontakt s nakupujícími a dalšími uživateli handmade komunity
  • možnost účastnit se komunitního života, získat nové zkušenosti a pracovat na vlastním rozvoji
Fler je v mnoha ohledech unikátním prodejním prostorem, který nemá v české a slovenské republice obdoby. Fler je originální, stejně jako zboží, které se na Fleru prodává.

Začněte prodávat - stačí k tomu tři kroky

Chcete-li začít prodávat, pak není nic snazšího. Otevřte obchod, vložte zboží a počkejte na první objednávku. To vše za pár minut a bez vstupních poplatků.

Zaregistrujte se

Pokud ještě nejste registrovaným uživatelem, jděte na stránku registrace. Registrace trvá méně než dvě minuty a je zakončena bezpečnostním ověřením přes e-mail. Poté se již můžete snadno přihlásit do vašeho obchodu, vložit váš avatar a upravit základní informace (sekce Můj profil).

Vložte zboží

Zboží k prodeji snadno vložíte kliknutím na Můj prodej > Vložit zboží. Pokud jste zapomněli vyplnit některé údaje důležité pro prodej (např. č. platebního účtu, fakturační adresu apod.), systém vás na to (ještě před vložením prvního zboží) upozorní. Nezapoměňte správně vyplnit cenu, poštovné apod.

Přijměte první objednávku

Skvělé, první objednávka je zde! Na novou objednávku budete vždy upozorněni blikajícím vykřičníkem v levé části menu a e-mailem (případně i SMS). Přejděte na stránku objednávky, potvrďte ji a po úhradě zašlete zboží nakupujícímu. Gratulujeme k prvnímu prodeji!

Je to tak snadné! Zaregistrujte se zde a prodávajte na Fleru.
Máte nějaké dotazy? Navštivte diskusní fórum, nápovědu nebo nám napište!
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--