Domů Profil prodejce Saara77
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Chvalšiny, ČR
  • 786 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (261) 100%
Nadšenci: 239
Aktivita: aktivní
Prodáno: 786
Registrace: 13.8.2008
Město: Chvalšiny
Stát: ČR

Saara77

/ Prodávající
Novinky
842913
7.11.2019 První dámské tričko v prodeji!!
https://www.fler.cz/zbozi...

Bohužel, i mě zasáhla současná omezení, nebude tedy trička a lapače vidět na živo ani na Jarních a Velikonočních jarmarcích ani rybářských akcích pořádaných na jaře. Situace, zdá se, bude stejná i v létě. Hluboce přemýšlí


Vítejte v obchůdku U Sáry Úsměv

 kreslím trička pro muže, ať už rybáře, myslivce, indiány nebo kelty nebo jakýkoli jiný motiv dle Vašich přání. Někdy pokreslím i mikinu nebo čepice.

   Pokud nenajdete motiv, který by Vás zaujal, napište a podělte se o nápad, tričko vytvoří a vložím do prodeje s rezervací jen pro Vás.
   Snažím se vyjít vstříc jakýmkoli nápadům a udělat, co je v mých silách, abych splnila Vaši představu :-)

   Může se stát, že jste motiv, který se Vám líbí, nalezli mezi prodanými tričky a znovu do prodeje zařazen nebyl, ozvěte se a tričko Vám nakreslím nebo nabatikujie znovu, nebo alespoň co nejpodobnější :-)

 

***

Kreslím univerzálními barvami na textil. Kresby občas kombinuji s batikou. Doporučuji prát obrácené na ruby a na 40 stupňů (z vlastní zkušenosti ale vím, že barvy v pohodě vydrží i 60).

***

Většina triček nabízí několik variant, tzn. můžete zvolit velikost trička dle Vašich požadavků. Každé tričko může být také doplněno nějakým nápisem - jménem apod.

Pokud tričko nenabízí jinou variantu, znamená to, že se jedná o jediný určitý kus, který je už hotov a skladem, připraven ihned k odeslání.

***

Trička jsou všechna nová, obvykle kupujeme značku Adler.
Po nakreslení motivu, nechávám barvy zaschnout, zafixuji je žehlením a ještě, pro kontrolu stálosti kresby, tričko přepírám na 40 stupňů.

***

Hanka ... nebo taky Sára Stydlivý úsměv

 

 

Způsob dopravy
Ceny se pohybují dle České pošty, až 2 trička nám pošlou ještě jako doporučené psaní, ale od tří nebo v případě mikiny už jako doporučený balíček.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Saara77

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--