Profil uživatele
SH-šperky
Šárka Hulalová | prodávající
Vodňany
Registrace: 2.5.2013


Balíček Využijte dopravu zdarma při objednání zboží nad 1 000,- Kč.                  Doprava Vám bude snížena při potvrzení objednávky. Balíček

 ------------------------------------------------------------------------------------------------

Vítám Vás ve světě plném drátů, cínu a minerálů...{#emotions_dlg.naruc}

Jmenuji se Šárka Hulalová, žiji v krásných jižních Čechách a k technice wire wrapping (drátování) mne osud zavedl čirou náhodou koncem roku 2012. Od té doby jsem ušla dlouhou cestu plnou zdarů i nezdarů, pokusů i omylů, ale hlavně cestu naplněnou novou energií a radostí z tvoření. Tuto techniku později doplnilo tepání a cínování. Mou největší láskou je v současné době technika cínování s prvky drátování a tepání.
 
Šperky tvořím bez předchozích návrhů, ráda nechávám vyšší moc, aby při práci vedla mé ruce. Vznikají tak šperky, do kterých vkládám sama sebe, svou energii, své pocity a myšlenky.
 
Tvořím pro ženy, které chtějí být originální, jiné, které umí ocenit nápad a precizní provedení. Široký výběr použitého materiálu a tvarů umožňuje, aby si každá žena u mne našla šperk, který osloví zrovna ji.

 

  

 

 PROSÍM RESPEKTUJTE MÁ AUTORSKÁ PRÁVA.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Na Fleru mne najdete též jako prodejce materiálu

pro cínování a drátování pod profilem Sorcha-Art

 

Ráda vytvořím šperk či dekoraci na zakázku dle Vašich požadavků, nebojte se mne kontaktovat a domluvíme podrobnosti.

Zde je několik ukázek ;)

 

image

image

    

 

imageimage

Způsob dopravy
Zboží si mohou objednat i zákaznice ze Slovenska s platbou v EUR! Cena poštovného bude upravena při potvrzení objednávky. Zboží odesílám nejpozději druhý pracovní den po obdržení částky za zboží na účet. Zboží bude odesláno prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka, zabaleno v ochranné bublinkové obálce. Zákaznicím z Českých Budějovic nabízím možnost osobního předání v kamenném obchodě Sorcha-Art.
Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky od 1. 1. 2014

1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky a reklamační řád platí pro nákup u prodejce www.fler.cz/sh-sperky.

1.2 Tyto obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (dodavatele) a kupujícího.

1.3 Je-li kupujícím spotřebitel, řídí se vztahy neupravené těmito obchodními podmínkami občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb. a zákonem o ochraně spotřebitele č. 634/1992 Sb.

1.4 Uzavřením kupní smlouvy kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jejich obsah je mu znám a že s nimi souhlasí. Tyto obchodní podmínky jsou nedílnou součástí uzavřené kupní smlouvy.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím.

2.2 Prodávající provede potvrzení objednávky nejpozději do 48 hodin od obdržení objednávky.

2.3 Změnu charakteru výrobku (velikost, počet kusů, barevné provedení doplňků) je třeba domluvit mezi prodávajícím a kupujícím před provedením závazné objednávky.

2.4 Dodací lhůta zboží je do tří pracovních dní od přijetí platby kupujícího na bankovní účet prodávajícího, nejpozději však do pěti pracovních dní (není-li předem dohodnuto jinak).

3. Práva a povinnosti smluvních stran

3.1 Uzavřením kupní smlouvy vznikne kupujícímu povinnost zaplatit za zboží dohodnutou cenu včetně poštovného a balného a převzít zboží. Prodávajícímu vzniká povinnost předmět koupě kupujícímu odeslat prostřednictvím České pošty.

3.2 Prodávající se zavazuje, že kupujícímu dodá zboží bez vad v souladu s platným právním řádem České republiky, a to na adresu udanou kupujícím.

4. Cena zboží a platební podmínky

4.1 Cenu zboží a náklady spojené s dodáním zboží (poštovné a balné) kupující hradí prodávajícímu bezhotovostním převodem na účet prodávajícího, který je kupujícímu zpřístupněn po potvrzení objednávky.

4.2 V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 14 dnů od uzavření kupní smlouvy.

4.3 V případě že kupující neuhradí cenu zboží na účet prodávajícího do 14 dnů od potvrzení objednávky, prodávající si vyhrazuje právo objednávku stornovat a zboží znovu vystavit k prodeji.

5. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

5.1 Kupující má v souladu Občanským zákoníkem právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě čtrnácti dnů od převzetí zboží a zboží vrátit.

5.2 Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku prodávajícího informovat.

5.3 Zboží musí být vráceno nepoškozené a bez zjevných vad způsobených užíváním a to ve vhodném obalu, který zabrání poškození zboží při přepravě zpět prodávajícímu.

5.4 Náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu nese kupující.

5.5 Kupní cena a náklady na dodání zboží kupujícímu bude vrácena na bankovní účet kupujícího do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, nikoliv však dříve než kupující zboží prodávajícímu předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

6. Odpovědnost za vady, záruka

6.1 Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodávaná věc je ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad.

6.2 V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to buď výměnou věci, nebo její opravou. Není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit.

6.3 Záruka se nevztahuje na poškození zboží kupujícím. V zásilce prodávající přikládá informace o údržbě zboží.

6.4 Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura s možností vytisknutí, která zároveň slouží jako záruční list.

6.5 Záruční doba činí 24 měsíců a začíná dnem převzetí zboží kupujícím.

7. Přeprava a dodácí podmínky

7.1 Náklady spojené s dodáním zboží (poštovné a balné) činí 55,- Kč.

7.2 Zboží bude odesláno prostřednictvím České pošty jako doporučený balíček v bublinkové obálce.

7.3 Standardní dodací lhůta je do tří pracovních dní od přijetí platby kupujícího na bankovní účet prodávajícího, nejpozději však do pěti pracovních dní (není-li předem dohodnuto jinak).

7.4 Prodávající nabízí možnost osobního převzetí zboží kupujícím, v tomto případě hradí kupující pouze cenu zboží bez poštovného.

7.5 Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalu zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

8. Informace o zpracování osobních údajů (GDPR)

8.1 Velmi si vážíme Vaší důvěry, a proto chráníme Vaše data před jejich zneužitím. S Vašimi osobními údaji pracujeme, abychom dostáli svým závazkům při plnění kupní smlouvy. Osobní údaje zpracováváme výhradně s Vaším souhlasem, s výjimkou zákonem stanovených případů, kdy ke zpracování osobních údajů Váš souhlas nevyžadujeme.

8.2 Snažíme se, aby Vašich osobních údajů, které potřebujeme k plnění  svých závazků, bylo co nejméně. K vyřízení objednávky a případné reklamace shromažďujeme Vaše jméno a příjmení, fakturační adresu, doručovací adresu, IČ, telefonní číslo, emailovou adresu a číslo bankovního účtu. Tyto osobní údaje budou námi zpracovávány maximálně po dobu zákonné lhůty pro držení dat.

8.3 Vaše osobní údaje mohou pro nás dále zpracovávat i externí dopravce Česká Pošta s.p. a účetní firma pro daňové účely. Vždy klademe důraz na zabezpečené nakládání s těmito údaji a na jejich ochranu před případným zneužitím.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
837102
14.10.2019 Vloženy háčkované náhrdelníky a náramky https://www.fler.cz/shop/...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím