AKCE! Při nákupu nad 900,- Kč je poštovné zdarma, platí samozřejmě i při nákupu z obou profilů současně. Děkuji za přízeň!
Profil uživatele
Stříbrné štestí
Prodávající
Dětmarovice
Registrace: 14.10.2015

 Vítejte! 

Šperky z přírodních minerálů, oceli i stříbra. Elegance, mimalismus, ale i kouzlo barev, vůně dálek a santalového dřeva.   

Náramky zasílám dárkově zabalené v pytlíčku z organzy. Věřím, že vám tyto lesklé talismany přinesou kapku radosti a střípek štěstí.  

Děkuji všem za přízeň, srdíčka a krásná slova, které mi dodávají radost a motivaci k dalšímu tvoření, moc si toho vážím.

Srdečně Vás zvu k návštěvě mého druhého profilu,

kde najdete šperky

z chirurgické oceli a stříbra

https://www.fler.cz/simply-steel 

         Poštovné u nákupu nad 900,- Kč zdarma platí samozřejmě i při nákupu z mých obou profilů současně. 

 Pokud si budete přát jinou délku náramku/řetízku, přidat nebo odebrat přívěšek, nebo šperk jinak upravit, napište mi, prosím, zprávu k objednávce. Ráda vyhovím. Pokud nic nenapíšete, šperk vyrobím a zašlu v takové podobě a velikosti jak je uvedeno v popisu.  

Šperky z přírodních minerálů se mohou nepatrně lišit zbarvením, tvarem i velikostí, nejde o vadu, nybrž o přirozenou vlastnost přírodních kamenů.  Každý vyrobený šperk je proto originál a nemusí být 100% totožný s vystaveným šperkem na fotografii. Nic méně snažím se vybírat kameny tak, aby bylo téměř vše k nepoznání.

Děkuji Miluju tě!

 

 

 

 

 

Vytvářím stříbrné šperky a používám stříbrné doplňky a komponenty, proto jsem řádně registrována u puncovního úřadu. Mé registrační číslo Ident je 13722. Veškeré mnou vytvořené stříbrné šperky nad váhu 3 gramy nesou vyraženou mou výrobní značku MS VII/2 a samozřejmě jsou řádně opuncovány.

Puncovní značky zde:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně.
Obchodní podmínky

Bezpečně zabalený balíček zasílám nejpozději do 2-3 pracovních dnů po obdržení platby prostřednictvím České pošty. 

Na přání mohu upravit šperky podle Vašich představ. Například doplnit nebo odebrat přívěšek, upravit délku nebo sestavit originální náramek, šperk i celou soupravu dle Vaší fantazie.

U šperků z minerálu se mohou jednotivé kusy kamínků-minerálů nepatrně lišit v barvě, velikosti či tvaru. Nejedná se vadu, nýbrž o přirozenou vlastnost přirodních minerálů. Každý šperk je originál, může se proto nepatrně lišit od fotografie.

Osobní údaje (dle definice GDPR) zákazníku dále neposkytuji žádným dalším třetím stranám a pracuji s nimi pouze

v době vyřizování objednávky.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
763597
14.11.2018 Vzácný tanzanit a chryzopras. Děkuji. https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím