Domů Profil prodejce TruhlaJZ
  • aktivní prodejce od r. 2021
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Ústí nad Labem, ČR
  • 4 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 14
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4
Registrace: 9.8.2021
Město: Ústí nad Labem
Stát: ČR

TruhlaJZ

/ Prodávající
Novinky
1025261
29.9.2022 Po delší době zase zpět v truhlárně a trochu jsem si odpočinul u kapesníkovníku :
https://www.fler.cz/zbozi...

Truhlářská výroba výhradně užitečných věcí z masivu

Buďte zdrávi všichni zde,

dovolil bych si stručně, však věcně představit naší truhlodělnou dílnu.

V roce 2015 jsme konečně pořídili náš vysněný dům,který jsme hledali drahmě času. Bohužel nastal problém v jeho vybavení nábytkem a celkovém stylu výzdoby, neb v dostupných obchodech zkrátka není zboží, které by se nám líbilo.Za mírně skeptického pohledu mé paní jsem navrhl, že se pokusím vybavení vyrobit svépomocí.Paní nakonec souhlasila a na důkaz důvěry pokračovala v hledání vybavení na internetu....prý pro jistotu.Oko se tedy upřelo na nevelkou mísnost kotelny, kam se po zevrubné reorganizaci prostoru vešel Josef a jeho první představa dílny.Bylo pořízeno první nářadí úrovně hobby,velký ponk, stloukly se police a nainstaloval přehrávač hudby (bez hudby se ruce nehýbou).

Podpořen malými truhlářskými zkušenostmi a obstojnou hobby dílnou, jsem se pustil do díla.Jakožto strojař a kutil jsem postižen přesností výroby, což bylo odraženo v čase dokončování jednotlivých kusů,kdy moje paní se na mě chodila koukat nosíc naše mimča v náručí, zanedlouho začala dítka chodit sama a pak jsem si s nima i popovídal.Nakonec se vše povedlo vyrobit a vybavit místnosti od pokojíků přes kuchyň a obývák až po předsíň. Během této doby jsem pochopil jednu zásadní věc a byl jsem za ní rád, truhlodělná práce amatéry učí trpělivosti, protože kdykoliv jsem chtěl něco uspíšit,nebo zjednodušit, tak se mi to vrátilo a mnohdy i s úroky.Předělával jsem mnohokrát.

Jak k nám začali přicházet návštěvy rodiny, přátel a známých,  začal přicházet i jejich obdiv a chvála nad vybavením domu. To bylo nejen příjemné, ale i motivující k dalšímu pokračování výroby užitečných věcí do bydlení. Začaly se i objevovat prosby na výrobu toho a toho pro jejich domovy. Tak jsem vyrobil první postel, truhlici, či krabičku, kapesníkovník pro známé.

Vzhledem k tomu, že dílnu jsme neměli truhlodělně samostatnou a čas od času jsem musel parazitovat na strojích mého kamaráda,tak v roce 2019 padlo rozhodnutí provést investici číslo dvě. Pořídilo se již polo-profi nářadí včetně okružní pily, hoblovky s protahem a stroje, bez kterého si neumím chod dílny představit = odsávání. Výrobky pro známé a rodinu jsme začali inzerovat přes různé portály a také Fler účet mojí paní ZazuZen, která již prodává své textilní výrobky od roku 2020, ale šije již od roku 2010.

Nakonec padlo rozhodnutí založit si svůj účet na Fler jako TruhlaJZ, což je Truhlářství Josef Zajac a obstarávat si jej sám ,protože paní měla plné ruce práce nejen se svou výrobou, která začala narůstat.

Od roku 2019 se věnuji včelaření a úly si vyrábíme sami. Tedy plánujeme v brzkém budoucnu výrobu a prodej úlů + včelých produktů.

Pokud se na naší dílničku obrátíte bude nám potěšením vyrobit něco dle vašich představ, co bude užitečným a oku lahodícím doplňkem vašeho bydlení.

Děkuje TruhlaJZ

 

 

 

Způsob dopravy
Dopravu zajišťuji přes Zásilkovnu, PPL,DHL,TNT, atd...., nebo dle dohody
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od TruhlaJZ

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--