Profil uživatele
Warana
Prodávající
Beroun
Registrace: 1.1.2010

Vítejte v ateliéru u Warany,

v současné době najdete na mých Fler stránkách něco z autorské tvroby, zejména footgrafie, příležitostně i obrazy a grafiky. 

 

 

Vystupuji pod uměleckým jménem Warana Psavomorecká a jsem v první řadě autorkou básnických textů.  Kromě psaní však tíhnu i k jiným druhům umění – aktivně se věnuji  kresbě a malbě, příležitostně i grafice, vyučuji tanec a tvůrčí psaní. Pokud mi čas dovolí, ráda ho věnuji svým houslím, také zpívám. Pokud byste se o mně chtěli dozvědět něco víc, můžete navštívit mou neprodejní stránku, která poslouží jako můj profil: Warana.cz. 

Přeji vše dobré a ať se Vám tu líbí!

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně; lehčí výrobky vám přijdou nejspíše v bublinkové obálce. K zasílání textilních výrobků mohu využít RECY obálku. Proč likvidovat obálku, která může ještě 1-2krát obrazit celý svět? Jen se souhlasem zákazníka!
Obchodní podmínky

Platba probíhá předem na účet. Podklady k platbě by měly být vygenerovány poskytovatelem Fler.cz, je však možné, že vám tyto údaje v e-mailu zapadnout do spamu. V takovém případě neváhejte a napiště si o ně do pošty, zasílám i s variabilním symbolem. Prosím o vepsání správného VS a zprávy pro příjemce (nick na Fleru, kód zboží a název zboží).

Způsob dodání se liší dle zaslaného zboží. Obvykle zboží posílám doporučeně prostřednictvím České pošty, a to dle jejích platných tarifů. V rámci dražších balení balíček pojišťuji. 

Doba dodání se líší podle typu zboží, pokud nejsem na dovolené, neměla by přesáhnout však dobu 1 týdne.

Záruční doba je poskytována dle záručního řádu. 

Vyřizování reklamace: Kupující má právo dle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování, v původním a nepoškozeném obalu včetně veškeré dokumentace a příslušenství poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum doručení přepravní firmou). Prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku převodem na účet zákazníka. 

Vrácení peněz provádím pouze převodem na účet. Od vrácené částky budou odečteny náklady spojené s objednávkou pro zákazníka a expedicí zboží které prodejce vynaložil v souvislosti s dodáním zboží zákazníkovi (např. přepravné, přebalení zboží apod.). O rozhodnutí, že kupující odstupuje od kupní smlouvy informuje dodavatele písemně nebo elektronickou poštou. Doručení zboží do sídla provozovatele internetového obchodu hradí spotřebitel. Na způsob opětovného odeslání je nutné se předem domluvit telefonicky nebo elektronickou poštou a nechat si tento způsob schválit. 

Ochrana osobních údajů: Veškeré zacházení s osobními údaji respektují platné znění GDPR a údaje o nakupujících jsou použity pouze pro vyřízení objednávky. V žádném případě nejsou tyto udaje žádným dalším způsobem nikterak zpracovávány ani předávány třetím osobám.

Veškerou korespondenci vyřizuji co nejrychleji, nejpozději do 5 dnů.

Děkuji a přeji příjemný čas strávený na mé stránce. 

Warana Psavomorecká

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
105391
3.1.2013 Nový příspěvek v blogu!
www.fler.cz/blog/lze-to-i...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím