Menu
--
Domů Zboží Od Atelier jpd

náramek dámský bílý Bohemian Dvojitý - Amazonit, Jaspis, Tyrkys

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Pospěšte si! Tohle zboží se líbí i někomu dalšímu a má ho již v košíku.
Platba předem
Česká pošta - balík do ruky149 Kč
Možnosti platby
Nejsou k dispozici, kontaktujte prosím prodávajícího.

Další zboží od Atelier jpd

Katalogové č.: 8610050
Zobrazení: 2523x
Vloženo: 13.6.2017
Počet srdcí: 118x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Autorský originální a zároveň můj  nejoblíbenější náramek:-) Dvouřadý v bohemian stylu s minerály: amazonit AAA - kuličky 6,3 a 8,5 mm a oblázky, pbrázkovým jaspisem 6,6 a 8,6 mm a howlitem 8 mm. K tomu dvě hvězdy z howlitu a valoun pravého tyrkysu cca 18x14,5 mm. Doplněno bronzovými kpmponenty, karabinou a přívěškem a ručně vyrobeným střapcem z pravé kůže. Koncert tvarů a barev.

Do objednávky prosím uvést obvod zápěstí.

AMAZONIT - Výborný pomocník při komunikaci. Má aktivní metafyzické vlastrnosti a silné vibrace, které mocně proudí přes krční a srdeční čakru. To pomáhá sladit řeč s volbou správných účinných slov a dobře vyjádřit myšlenku. Také vyrovnává emoce, zbavuje trémy, tlumí zlobu a podporuje laskaviost a praktičnost. Dodává energii, zmírňuje stres a napětí a povzbuzuje. Amazonit je známý také jako "šťastný kámen", nebo kámen naděje. Šperky z amazonitu byly nalezeny v hrobce faraóna Tutanchamina - je to prominentní kámen pro výrobu amuletů a stejně jako achát je kamenem umělců a podporuje můzu a kreativitu. Amazonit je také jedním z nejvíce účinných kamenů proti negativnáím vlivům elektromagnetického pole ,mobilů, mikrovlnek, počítačů...

TYRKYS - Předchůdci Aztéků, Toltéků a Olmeků přinesli zbožnou úctu k tomuto kaqmeni. V hluboké vážnosti ho měli také severoameričtí indiáni Apačové. Bez tyrkysu nesměl např. medicinman vykonávat své povolání. Tyrkys se vkládal také do šípů lovců. Kámen štěstí přinášel prý také ochranu před uhranutím, ale i před všemi úrazy. Proto je dodnes tyrkys považován také za kámen jezdců a chovatelů koní. Chrání před pády z výšek a úrazy. Lékaři nosili v brašně tyrkys jako protilátku proti jedům. Tyrkys je symbolem šlechetnosti, laskavosti a upřímnosti. Zachovává přátelství a z nepřátel činí přátele. Je to kámen štěstí a bohatství. Navajové dávali kousky tyrkysu pod obydlí pro ochranu rodiny a proti zlým duchům.

HOWLIT - přináší uklidnění od každodenních starostí, snižuje stres, ulevuje od bolesti. Vede k sebepoznání a sebepochopení, posporuje kreativitu, stimuluje paměť, učí trpělivosti a pomáhá naplňovat ambice.

JASPIS -Pohlcuje negativní energii, dodává odvahu a chrání před riziky, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé rozhodování a představivost, přináší štěstí.

Srovnává a nastavuje čakry.

Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Uložit
Zpět
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím