Čorten
Milí... Přípravy na Vánoce už jsou v plném proudu; chystám novinky, ale máte-li přece speciální osobní přání, napište mi do 15.11., abych stihla realizaci. Přeji všem krásné podzimní dny... :-)

Originální autorský prsten pro odvážnou ruku...
Vysokým tvarem připomíná buddhistické čorteny - stavbičky z navršených plochých kamenů, které mají symbolický, duchovní i prozaicky orientační význam na většině buddhistických poutí a cest.

Organicky nepravidelný úponek z chirurgické oceli na sobě nese surový kus tektitu s nádhernou hrubou strukturou (podle barvy asi Australit nebo Ivorit), nepravidelný leštěný růženín a placičku prehnitu, na vrcolku čortenu kytička z tibetského stříbra.

Tématicky se pří-jemně doplňuje s náušnicemi......a náhrdelníkem...

Velikost - vnitřní obvod prstenu : 62 mm, výška kamenů od prstu 22 mm
tektit (někdy zvaný též černý vltavín) 22x19x7mm

Osobní feng-shui:
Vhodný pro všechna znamení zvěrokruhu, kombinace materiálů symbolicky obsahuje principy všech pěti základních živlů (Dřevo = zelená, Oheň = tektit, růžová, Země = kameny, Kov= ocel, Voda = čirost kamenů, sklovitost tektitu)
Tektit : tektonické (dopadem meteoritu vzniklé) křemičité sklo hnědočerné až černé barvy, se zajímavou strukturou (po obvodu na lomových hranách prosvítá hnědozeleně), je obdobou vltavínů;   napomáhá propojení s energií Vesmíru i Země, (materiál obsahuje roztavené části zemských hornin i meteoritu), a přijetí živlu Ohně v potřebné (pozitivní) formě.
V tělesné rovině odstraňuje (podobně jako vltavín) blokády v jednotlivých energetických centrech, která propojuje s vesmírnou energií a harmonizuje tak tělo. Působí na jednotlivé čakry - od kořenové až po korunní, ke pomáhá přijmout moudrost pramenící z vesmírného poznání. Působí též jako indikátor a léčivý kámen, posiluje partnerství...(v jižních Čechách bývalo zvykem, že ženich přinesl svojí nevěstě krásný vltavín, který měl zajišťovat trvalost manželství.
Zdroj: internet).
Růženín : růžově zbarvená odrůda křemene, posiluje stejně jako křišťál všechny pozitivní vlohy nositele, pomáhá léčit srdce na všech úrovních Bytí
Prehnit : ochránce všech, kdo pomáhají druhým (vč.léčitelů, zdravotníků...), pomáhá harmonizovat srdce, jemně zklidňuje emoce
Ocel - železo vibračně souzní se železem v krvi (stimuluje krvetvorbu), velmi dobře pomáhá resonančnímu spojení se Zemí (skrze železo přirozeně obsažené v zemské kůře jako kysličníky železité rudy).
Čorten - někde zvaný též stúpa nebo pagoda je různě velká stavba, kterou lze vidět v celé východní části světa (Tibet, Čína, Japonsko, Indie...);
podle starodávného učení feng-shui dokáže díky svému tvaru odrušit negativní čchi (ki, energii), neutralizuje tedy nežádoucí působení např. GPZ i pramenů spodní vody. Legenda praví, že umí "uvěznit hada", tedy nebezpečné síly, ohrožující zdraví člověka. Nejnovější výzkumy nyní skutečně potvrzují, že se jedná o silný tvarový zářič, eliminující negativní a zesilující pozitivní působení energií, podobně jako to umí pyramida.....
A teď si představte sílu takové stavby, jakou je třeba Borobudur.........:-)

JEDINÝ.....   Děkuji že respektujete autorská práva.

TOP nominace:
K OSTROVŮM DIVOCHŮ A ČARODĚJŮ
POLETÍME DO VESMÍRU
PŘÍRODO, PŘÍRODO...
PÍSEŇ PODZIMU
STŘÍPKY DUŠE
SVĚTLA Z HLUBIN
O NADĚJI
V ČASE ADVENTNÍM
ÚSVIT
ZA ÚSVITU
NAMASTE
VZPOMÍNKY
ACH, TI MUŽI !
CESTA...
KDYŽ HODNĚ JE MÁLO
LETEM SVĚTEM

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
drahé kameny
,
růženín
,
vltavín
,
ostatní
Velikost:
62
Styl:
extravagantní
,
přírodní
Určení:
muži
,
ženy
,
unisex
Materiál:
stříbro
,
chirurgická ocel
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
8.56 €
doprava
Poštovné a balné: 7.71 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce7.71 €
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání dnes * K odeslání: dnes Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Miroslava Šmídová
  Katalogové č.: 4542013
  Počet zobrazení: 318x
  Vloženo: 23.11.2013
  Počet udělených: 102x