Dětský bagr na písek

Dětský otočný bagr je venkovní hračka určená pro děti ve věku od 3 do 7 let. Malé bagristy zabaví po celý rok. V létě s ním bagrují písek, v zimě sníh. Vzhledem k tomu, že je bagřík vyroben z ocelových profilů, je značně bytelný a bez nadsázky jej lze nazvat vícegenerační hračkou, která něco vydrží.
Postup bagrování:
Jak bagrovat? Pomocí dvou pák se ovládají bagrovací lžíce a rameno. Mechanismus ovládajících táhel je řešen tak, aby silové poměry byly co nejmenší a snadno zvládnutelné i pro malé dítě. Koordinace pohybu není složitá a po chvíli se ji dítě naučí. Lžící se nabere sypký materiál a zvedne se do určité výšky. Dítě se vsedě samo pomocí svých nohou odstrčí od podstavce a pootočí se i se sedátkem a ramenem, což mu umožní vyklopit nabraný materiál na jiné místo nebo do připravené korby dětského nákladního auta. Výhodou je, že výška sedátka je nastavitelná bagr roste s vaším dítětem. K bagrování je vhodný písek, kyprá zemina, drobný štěrk a sníh.

Montáž a transport bagru:
Dětský bagřík se může přenášet rozložený na dvě části (1. podstavec s kolečky a 2. sedátko s ramenem a lžící). Sedátková část se jednoduše i s ovládacími táhly zasune na trubku podstavce.
Na kratší vzdálenost se dá převážet i zkompletovaný bagřík. A to tak, že osoba uchopí bagrovací lžíci v napnuté poloze, nadzvedne 2 přední nožky a pomocí zadních koleček táhne bagřík proti ramenu bagříku názorně viz obrazová příloha.

Rozměry a barva bagru:
Podstavec 70 x 80 cm
Výška 80 cm
Bagřík se dodává v základním žlutomodrém provedení. Na výslovné přání zákazníka může být dodán i v jiné barevné kombinaci.

Bezpečnost výrobku:
Výrobek byl řádně přezkoušen a obdržel certifikát od TZÚS Praha s. p.

Důležité bezpečnostní upozornění:
Při hře na pískovišti může dětský bagr ovládat pouze jedno dítě, aby nedošlo ke zranění např. při otáčení hračky. Malé děti si mohou hrát pouze za dohledu dospělého.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
kov
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: bagřík
Katalogové č.: 1706274
Počet zobrazení: 3088x
Vloženo: 14.5.2011
Počet udělených: 99x